Bu haber 02 Eylül 2012, Pazar 00:10 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MERAL AKŞENER’İN MUTLU GÜNÜ

İçişleri eski Bakanı ve Meclis Başkan Vekillerinden Meral Akşener'in oğlu Fatih Akşener'in nikahı siyaset ve işdünyasını bir araya getirdi. Erdoğan ve Bahçeli nikah şahitleri arsında yer aldı.
MERAL AKŞENER’İN MUTLU GÜNÜ
MHP Genel Başkan adayı AHMET ÇAKAR’ında katıldığı törende Çakar'ın Devlet Bahçeliyle görüşmemesi gözlerden kaçmadı.
Nikah töreni liderlerin yanı sıra bir çok muhalif ismide bir araya getirdi..


İsmail TÜRK, Av.Ömer  Yeşilyurt’unda katıldığı törende İstanbul Milletvekili ALİ TORLAK ve Eşi'nin yanısıra yaklaşık 800 kişi katıldı 

 

 


İçişleri eski Bakanı Meral Akşener 'in oğlu Fatih Akşener'in nikah şahitliklerini, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan , Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli , eski bakanlardan Necmettin Cevheri, iş adamı İnan Kıraç ve Fatih Erbakan yaptı.İçişleri eski Bakanı Meral Akşener'in oğlunun düğünü, Beylerbeyi Sarayı'nda yapıldı. Düğüne Türkiye Büyük Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Başkanı Devlet Bahçeli, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın ve çok sayıda davetli katıldı.

 

 

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler

EN ÇOK OKUNANLAR
habererk yayın çizgisini onaylıyormusunuz ?
Hayır Sert Buluyorum
Onaylıyorum
Eleştirel ve Analitik Bakışa Devam
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı