Bu haber 07 Kasım 2012, Çarşamba 16:34 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sırrı Süreyya Önder'e TOKİ'den ev çıktı

TOKİ'nin Ankara İncek'te yaptığı villaların biri de BDP İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder'e çıktığı ileri sürüldü. TOKİ'den Sırrı Süreyya Önder'e 250 bin lira değerinde 3+1 daire çıktığı bildirildi.
Sırrı Süreyya Önder'e TOKİ'den ev çıktı
Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Ankara İncek'te lüks konutlar inşa etti. TOKİ'nin konutlarından birinin de BDP İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder'e çıktığı belirtildi.

Samanyoluhaber'in haberine göre, TOKİ 'den ev alma hakkına sahip olan isimler arasında BDP Milletvekili Sırrı Süreyya Önder 'in de olması dikkat çekti.

Kuraya 120. sıradan katılan BDP'li Önder'e 250 Bin Lira değerinde 3+1 daire çıktı. Önder'in daire numarası henüz belirli değilken, BDP'li vekilin diğer hak sahipleriyle birlikte Ziraat Bankası'na 35 bin lira ön ödeme yapması istendi.

TOKİ'nin İncek'te yaptığı lüks konutlar, üst düzey askeri ve sivil bürokratların yanı sıra meclis çalışanları ve parlamento muhabirlerine de hitap ediyor.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Kayhan - 2012-11-08 12:31:05
Kürtçülerle sözde islamcılar ülkeyi işgal etmiş ganimet paylaşıyorlar. Yağma Hasan'ın böreğine döndü memleket. Elbet sonu gelecek. Bu kindar, gaddar, talancıların da birgün defteri dürülecek
Diğer Haberler

EN ÇOK OKUNANLAR
habererk yayın çizgisini onaylıyormusunuz ?
Hayır Sert Buluyorum
Onaylıyorum
Eleştirel ve Analitik Bakışa Devam
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı