Akit gazetesi haber müdürü Murat Alan’dan Türk ordusuna hakaret

Akit TV ekranlarında yayınlanan "Ters Kutuplar" adlı programa konuk olan Murat Alan, Türk askerine ağır hakaretlerde bulundu.

Akit gazetesi haber müdürü Murat Alan'ın canlı yayında Türk askeriyle ilgili yaptığı 'eşek' benzetmesi tepki çekti. Akit TV'de yayınlanan "Ters Kutuplar" adlı programa katılan Murat Alan, gazeteci Ali Tarakçı ile tartıştığı sırada, "O hizaya gelmeyen apoletli Generalleriniz hepsi Erdoğan'ın arkasında saf tutuyor. Oynaya oynaya eşşek gibi saf tutacaklar. Bu ülkede demokrasi varsa bunu AK Parti iktidarı oturttu” dedi.

Murat Alan'ın Türk askeriyle ilgili yaptığı eşek benzetmesi kısa sürede sosyal medyada yayılırken; vatandaşlar Alan'a çok sert tepki gösterdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet kara
mehmet kara - 3 hafta Önce

gel buraya lan şerefsiz sana askerin kim olduğunu göstereyim. bizler ne çürük raporu aldık,ne de haram parayla askerlik yaptık. sizin Allah belanızı versin. İnşaAllah sizi birgün sokak ortasında gebertirlerde leşinizi bizler sürükleriz. sizi gömselerde mezardan çıkarır yine itlerin önüne atarız. be hey şerefsiz sen karının koynunda yatarken bizler dağlarda bildiğimiz duaları okuyarak,Allah a dua ederek intikal yapıyorduk. sizler gevur değil insan bile olamazsınız. sizin gazetenizin de sonu gelecek . iktidarında sonu görünüyor. demokrasi ve adalet gelecek. bu yalakalığınızın hesabını vereceksiniz. İzmir deyim adımı yazdım. sosyal medyadan bulabilirsin. istersen telefonumu da vereyim. İzmir e geldiğinde haberim olsun senin suratına bir tüküreyim.

bülent
bülent - 2 hafta Önce

yorumcu kardeş, biz de askerlik yaptık ama ağzımızdan çıkanı da biliriz, herşeyin bir usulü var, birini eleştiriken daha beterini biz söylemeyelim..