AKP hızla erimeye başlarken Türk Milletine ümit ışıkları parıldamaya başladı -2

"Allah bir kapıyı kaparsa bin kapıyı açar." (Hz. Muhammed)

Ülkemizde korku kabusu hala bütün şiddetiyle sürmektedir. Düne kadar gözünü budaktan çekinmeyenler bile susmak, susturulmak zorunda bırakıldı.

Medya ve Akp liler her yerde despotluğunu sürdürmektedir. Her türlü suç işlerler fakat bir türlü göz altına alınmazlar, savcılık ve mahkeme yüzü görmezler.

Bu böyle beş yıl sürerse, içeriye alınanlar beş yıl dışarıya çıkartılmazlarsa artık kimse bizden hesap soramaz mantığındaki iktidar ve yandaşlarını son günlerde müthiş bir korku sarmaya başladı.

Bu korku Saraydan Balgattaki oturan bilge(siz)ye kadar had safhadayken Akp kongreleri kavgalı dövüşlü, MHP de ise il ilçe ve bütün teşkilatlardan toplu istifalar sürmeye başladı.
Akp lilere göre iktidarı eleştirmek "Allah'a" isyan etmek kadar büyük korku salarken muhalefetten eleştiri yaparken kılı kırk yarmaya başladılar. Hal böyleyken Akp genel başkanı Tayyip Erdoğan'a bir darbe en büyük dostu destekçisi ABD den geldi.

Devleti soyup soğana çeviren, rüşvetlerin alasını belgeleriyle gördüğümüz eski bir bakanına tutuklama kararı hepsini tedirgin etti. Bazıları fısıltı halinde "Tayyip beyi de tutuklarlar mı acaba?" diye endişelerini dile getirmeye başladılar.

Unutmayın beyler, büyük ağalar marabalarının kulaklarını çekerler. Sonra yanlarına çağırırlar ve öğüt verirler. Verilen öğütler malum.

BU MİLLET KÜLLERİNDEN YENİDEN DOĞUYOR.
Bunca adaletsizlik, soygunculuk, ahlaksızlık ve despotluğa rağmen dimdik ayakta duran ve her türlü çirkef iftiralarına anında erkek gibi cevap veren yüreklerini ortaya koyan bu milletin çocukları zalime, eşkıyaya karşı tavrını koymaktadır.

Akp ye oy verenlerin büyük çoğunluğu pişmanlıklarını fısıltı halinde yayarken, Balgat sallanıyor, il ilçe teşkilatları toplu halde istifalarını sunarak yeniden uyanışta saflarını almaktalar.
Düne kadar Ülkücülere Milliyetçilere karşı eleştiri dozlarını artırıp hakaretlere kadar varan Sol kesiminde ümidi olan Akşener ve arkadaşlarının Milli Duruşları ve mücadelelerini var güçleriyle desteklemektedirler. Bölücülere oy vermeyen diğer partilere oy veren Kürt vatandaşlarımızında bu uyanış ümidi olmuştur ve aşiretlerden sözü geçen toplum önderlerinden destekler çoğalmaya başladı.

Bundan tedirgin olan ve toplumu korkuyla baskıyla yönetenler şimdi kendileri korkmaktalar. Özel sivil silahlı güçler oluşturan ve 15 Temmuz da bunlarla Boğaz Köprüsü ve diğer yerlerde halka ateş açanlar, suçsuz askeri öğrencileri katledip hesap vermeyen iktidarın Sadat çetesi bile onların güvenliğini, mahkum edilmesini engelleyemeyecektir.

Nedir bunları korkuları?

Devletin hazinesini boşalttılar, ailelerine, akrabalarına yakınlarına ve partililerine hazineyi hortumlattırmanın hesabı.

Uluslararası anlaşmaları çiğneyip, altına imza attıkları anlaşmaları çiğneyip rüşvetlerle ve kara para aklama kaçak petrol silah kaçakçılığını devletin imkanlarıyla yapmaları.

Ülkeyi kutuplara bölerek bizden olanlar ve bizden olmayanlar diye, kendilerine muhalif olanların hepsini sindirmek, zindanlara sokmak, mallarına el koymak ve gasbetmenin hesabı.

Terör örgütü olarak ilan ettikleri düne kadar birlikte devleti yönettikleri, hortumladıkları Fetö örgütü mensuplarını sorgusuz sualsiz cezalandırmaları. Devlete karşı suç işleyenler hak etmişlerdir. Fakat Fetö ile hiç alakası olmayan vatandaşları yandaşların ihbarıyla sorgusuz sualsiz tutukayıp işkenceler yapıp, mallarına el koymak

Korkuları bunlarla bitmiyor, Ülkeye ihanet eden çeteleri baş tacı yapıp onlara devlet kurma imkanları vermek. Bölücü örgütle pazarlık yapıp sonrasında masum insanların katline sebeb olmak. vs. vs.

Türkiye'de seçim olursa önceki yapmış oldukları sahtekarlık ve uygunsuzluklarla oy çalmalar ve seçim sistemini objektifliğinden çıkartıp, kendi uyduları haline getirmeleri bile bunları kurtarmayacaktır.

Türk Milleti uyanıyor, Kürdü, Lazı, Çerkezi, Türk'ü : "Aldatıldık" diyenlerin aslında aldatılmadıklarını ve Halkı aldattıklarını anladılar.

15 Temmuz'un Tayyip tarafından yapılan bir tiyatro olduğunu artık çocuklar bile biliyor.

Ellerinde senaryo kalmadı. Batılı bir devlet adamının söylediği gibi 15 Temmuz'dan daha beter bir plan içine girerler, dikkatli olun. demesini yabana atmayalım. Elinde kendini mazlum gösterecek en küçük bir emare kalmadı.

Yapacakları son şey İç savaş çıkartmak.

Bunu ellerine yüzlerine bulaştıracaklar ve her taşın arkasına saklanan yahudiler için dile gelecek taşlar gibi o taşlar da arkamda hain var diye isyan edecek. Çünkü bunlar bu devletin toprağını bile sattılar.Toprak bile bunlara isyan edecek.

Meral Akşener hareketine karşı ne kadar saldırsalar da orada canını ortaya koymuş yiğitlerin olduğunu onların bir zamanlar destan yazdığını unutmasınlar.

Türk milletinin ekmeğini yiyip ihanet edenlerin Türk ekmeği yedikleri yerlere namlularını bu millet sokarsa şaşırmayalım.
Bıçak kemiğe dayanmıştır.


Son söz artık Damat Ferit iktidarını Milli Mücadele ruhuyla yerle bir etmektir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
savas yanyatan
savas yanyatan - 10 ay Önce

gercekten okunmasi gereken bir yazi ,kalemine saglik ustad.

Gurbetci Alperen
Gurbetci Alperen - 10 ay Önce

Kalemine sağlık,yuregimizin tercümanı olmuşsun...avrupa da diyanet camileri akp yi eleştirenleri camiye almıyor,abrupadaki Türkler bu kadar bölünmüş ya sevgili ülkem...Rabbim vatanimi bu hırsız figürlerden korusun...

hakan
hakan - 10 ay Önce

halk laf istemiyor, para istiyor, ekonomi ekonomi illa ekonomi