AKP'li Aziz Babuşçu, tartışma programlarında AKP lehine konuşan gazeteci ve programcıları ateş püskürdü.

Aziz Babuşçu, "Artık çözülmesi gereken önemli bir sorundur" diyerek tepkisi dile getirdi.

AKP İstanbul Milletvekili Aziz Babuşçu, televizyon kanallarındaki tartışma programlarında AKP'lilerden daha ateşli şekilde AKP lehine konuşan gazeteci ve programcıları eleştirdi.

AKP’li vekil Aziz Babuşçu, Twitter hesabından şunları yazdı:

“Sabrın sonu! TV’lerde AK Parti’yi temsil ettiği iddiasıyla konuşan gazeteci ve programcılar, artık çözülmesi gereken önemli bir sorundur. Bu isimler durumdan vazife çıkarıyorlarsa vazifelerine son vermek lazım. Yok bu kişilere alan açılıyorsa; o zaman da oturup düşünmemiz lazım.

AK Parti ile ilgili hiçbir müktesebatı ve gerçek bağı olmayan bu gazeteci ve programcılar, milletin aklını karıştırmaktan başka bir işe yaramıyorlar. Haksızlık da etmeyim tabii; AK Parti’ye karşı antipati oluşturmakta oldukça mahirler!”

İşte o mesajlar:

KOÇ'UN KAZANDIĞI VE İPTAL EDİLEN YAT LİMANI İHALESİ YENİDEN YAPILIYOR KOÇ'UN KAZANDIĞI VE İPTAL EDİLEN YAT LİMANI İHALESİ YENİDEN YAPILIYOR

“KENDİMCE SORUN OLARAK GÖRDÜĞÜM BİR ŞEYE PARMAK BASTIM”

AKP’li vekil Babuşçu’nun mesajları tartışma yarattı ve dikkat çektiği isimler merak konusu oldu.

Odatv'den Caner Taşpınar, Aziz Babuşçu’ya ulaştı. Babuşçu, isim vermek istemediğini belirterek şunları söyledi:

“Ben kendimce sorun olarak gördüğüm bir şeye parmak bastım. Bunun ötesinde konuşmak, isimler üzerinden tartışmak doğru değil. Ben söyleyeceğim sözü söyledim ve bitti. Bundan sonrası yetkili ve ilgili mercilerle konuşulacak konudur. Asıl olarak parti içinde konuşacağımız bir konudur.”