AKP’li Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen Şehir Hastanesi otoparkında aracını kaybetti

Şehir Hastanesi otoparkında vale hizmeti olmamasına  kızan AKP’li Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen twitter hesabından ironik bir paylaşım yaptı.

Şehir Hastanelerinin ne kadar mükemmel olduğunu anlatmaya çalışan AKP’li Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen yaptığı paylaşımda “Yer Şehir Hastanesi otoparkı, tek eksiğimiz vale. Allah daha büyük dert, keder vermesin” diyerek cümlesinin sonuna nazar boncuğu ekledi.

Şehir Hastanesi otoparkında aracını 25 dakika boyunca aradığını ifade eden Türkmen “İnsanlar araçlarını kaybedebilir, düşüncesi ile bir vale hizmeti konulabilirdi. Bir vale hizmeti bile vermemişler, ne demek bu, onlarca koridor arasında geziyorum 25 dakikadır arabamı arıyorum, sadece yanlış bloktan indiğim için aracımı bulamıyorum” dedi.

ANLAYANDA OLDU ANLAMAYANDA

Twitter’den yaptığı paylaşıma “Neden bloku ve koridoru not almadın” diyenlerin yanı sıra AKP’li Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in Şehir Hastaneleri reklamını anlayanlarında bir hayli fazla olması dikkatlerden kaçmadı.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Orçun Tunç
Orçun Tunç - 6 ay Önce

ALLAH AKIL FİKİR VERSİN SANA ARKADAŞ. HER PARK YERİNİN NUMARASI VARDIR. İNERKEN BU NUMARAYI AKLINDA TUTSAYDIN BÖYLE DOLAŞIP DURMAZDIN. HASTANE SENİN GİTTİĞİN LÜKS MEKANLARA BENZEMEZ, BU SEBEPLE VALE KONULMAMIŞTIR. BU DEVLET HASTANESİ ULTRA PAHALI ÖZEL HASTANE DEĞİL Kİ VALE OLSUN.