İYİ Parti’den ihraç edildikten sonra, mahkeme kararı ile geri dönen, daha sonra kendi istifa eden İstanbul Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ yeni bir Milliyetçi parti kuracağını açıklamıştı.

İYİ parti’de taşların yerinden oynamasına sebep olan bu açıklama İYİ Parti Kurucusu ve İstanbul İl Başkan adayı Ali Çolak tarafından da ilgi ile karşılandığı konuşulmaya başladı.

ÖZGÜR ÖZEL 'BİR KEZ DAHA SÖYLÜYORUZ' DEDİ: 'ERKEN DEĞİL DERHAL SEÇİM!' ÖZGÜR ÖZEL 'BİR KEZ DAHA SÖYLÜYORUZ' DEDİ: 'ERKEN DEĞİL DERHAL SEÇİM!'

Ali Çolak’ın Ümit Özdağ’la birlikte hareket edeceği ama şuan için hangi görevi alacağı bilinmiyor.

Ali Çolak daha önce yaptığı açıklamada “İyi Parti, büyük emeklerle, büyük fedakarlıklarla, büyük ümitlerle ve ödenen bedellerle demokrasiye hizmet etmek için kurulmuştur.

Bu sebeple İyi Parti’nin, istihbatçıların yumurtlama sahasına ve faaliyet alanına dönüştürülmesine müsaade edilmemelidir. Ümit Özdağ için ihraç dilekçesi vermek için sıraya giren il ve ilçe başkanları bilmelidirler ki; İyi Parti sizin genel başkan yalakalığınızdan da, genel başkanınızdan da, Ümit Özdağ’dan da büyüktür.” demişti.