Olmayacak mı Türk milliyetçilerinin bir Cumhurbaşkanı adayı?

Hakkı Şafak Ses'in "Toplu Süpürülecekler!" başlıklı yazısı;

Olmayacak mı  Türk milliyetçilerinin  bir Cumhurbaşkanı  adayı?

Millet ittifakının büyük ortağı, amiral gemisi CHP’nin Genel Başkan Yardımcısı: “ceza alsalar ve cezaları kesinleşse bile FETÖ davalarının yeniden görülmesinin yolunu açacağız.” diyor!

TÜM MAKALELERİ

Bir gün sonra Cumhur İttifakının büyük ortağı, amiral gemisi AKP “Türklüğe hakaret eden, Ermeniler soy kırıma uğramıştır, TC; bal gibi katliam yapmış katildir” diyen çarpık fikirli, gazeteci kimlikli Lawres meşrepli eksantrik biri TRT yönetim kurulu üyeliğine atıyor.

Her iki ittifak cephesi de aslında bu son söz ve kararları ile daha önce de tekrarladıkları benzer tavır ve duruşları ile Türk milliyetçilerine, “Siz değer verilip hesaba karılacak bir siyasi ağırlığa sahip değilsiniz. Sizin artık ciddiye alınacak bir ağırlığınız yok. Ve sizin bizim hesaplarımızı bozacak ne gücünüz ne de haliniz var.” demek istiyor.

Ya da; milletin sinir uçlarına kızgın iğne sokarcasına yanlışlar yaptıran “birileri” ince bir hesap peşinde mi acaba?

Mevcut siyasi aktörlerin tümünü topluca süpürme planının yürüyen kareleri mi yoksa bu siyasi hesaba sığmayan çıkışlar?

Acaba, ya da “Ey millet, bu partilerin oluşturduğu ittifaklardan ve partilerden ümidini kes. Bunlardan bir halt olmaz. Başının çaresine bak. Bunların önüne koyacağı Cumhurbaşkanı adaylarını ittiret, sen kendi adayını bul.” demek isteyen birileri mi var?

Bizler, hesaba katılmayan, yok kabul edilen Türk vatanını karşılıksız seven Türk Milliyetçileri olarak daha ne kadar sabredecek ve oyunu bozmak için harekete geçmeyeceğiz?!

Olmayacak mı bizim bir Cumhurbaşkanı adayımız?

Onların hesaba katmadığı “gücü” göstermenin zamanı gelmedi mi hala?

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kazım Yalçın
Kazım Yalçın - 11 ay Önce

Türk milliyetçilerinin-Ülkücülerin bir cumhurbaşkanı adayı mutlaka olmalı.5 bin yıllık Türk milletinin-devletinin asli kurucu-yürütücü unsuru olan Türklük iradesinin cumhurbaşkanı adayı Dr.Sinan OĞAN olmalıdır.

Oğuz Ergenekon
Oğuz Ergenekon - 11 ay Önce

Sinan Oğan iyi bir milliyetçi fakat yıllardır gündemde olmayan bir isim. Bizi temsil etmek için güçlü ve popüler bir isim lazım. Kime sorsam aynı cevabı alıyorum, Meral Akşener, Meral Akşener, Meral Akşener.