Oyuncu Arda Kural, bir zamanlar 'Yerli Leonardo DiCaprio' olarak anılan ve şöhretin zorlu yollarında yıpranmış bir isim, yaşadığı zorlukları geride bırakarak hayranlarını sevindiren yeni bir paylaşımda bulundu.

Yeşilçam'ın güzeller güzeli Şekerparesi'nin son hali ortaya çıktı! 60'lık Yaprak Özdemiroğlu 20'liklere taş çıkarır! Yeşilçam'ın güzeller güzeli Şekerparesi'nin son hali ortaya çıktı! 60'lık Yaprak Özdemiroğlu 20'liklere taş çıkarır!

Kariyerine Kral TV'de VJ olarak başlayıp, 'Eyvah Kızım Büyüdü' ve 'Emret Komutanım' gibi dizilerle tanınan Kural, psikoz teşhisi ve uzun süren mücadelesinin ardından tedavi gördüğü hastaneden ayrıldı.

Oyunculuğa geri dönme arzusunu dile getiren Kural, kilo verip saç ektirerek fiziksel bir dönüşüm geçirdi. Sosyal medyada çamur banyosu yaptığı bir video paylaşarak "Çamur at izi kalsın" mesajını ileten Kural, takipçilerinden beğeni ve olumlu yorumlar aldı.

"2023 model Arda Kural" etiketiyle yaptığı paylaşımla dikkat çeken Kural, yeni görünümüyle hayranlarını şaşırttı ve onlardan destek gördü.

Kaynak: Haber merkezi