Bülent Arınç, Melih Gökçek'in Ankara'yı FETÖ'ye "parsel parsel sattığını" ifade etmiş ve ikili arasında çok sert tartışmalar yaşanmıştı.

Melih Gökçek’in sosyal medyada paylaştığı videoyla Arınç-Gökçek kavgası yeniden gündeme geldi.

AKP Grup Başkanvekili Mehmet Muş, sosyal medyada “İBB Başkanı, AK Parti'nin bitirdiği işlerin açılışını yapmaktan, Ankara Belediye Başkanı borç aramaktan, İzmir Belediye Başkanı hendekteki PKK'lılara selam gönderip, destek verenleri işe almaktan, başka ne yaptı? Ortada sadece Kılıçdaroğlu'nun açtığı 100 liralık bir musluk var” açıklamasında bulundu.

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ise AKP’li Muş’a “FETÖ’ye parsel parsel arsa satan, milletin malını yandaşına peşkeş çeken belediye başkanlarına alışık olan Sayın Muş’un bu siyasi ruh halini anlayışla karşılıyoruz. Kusura bakmayın bizde bunları yapacak belediye başkanı yoktur!” diye yanıt verdi.

CHP’den gelen “parsel parsel arsa satan” hatırlatmasına karşılık Melih Gökçek videolu açıklama yaptı.

Gökçek, “Seyit bey, parsel parsel lafını Bülent yedi.(tweetinin altına videosunu ekledim) Ama Mansur’un parsel parsel satışları gazetelere düştü. Hadi bi zahmet bak. Kıvırmadan cevap bekliyorum” diye yazdı.