27 sene önce doğan bebeğini, annesi öldürdü

Star’da hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan Serap Paköz’ün sunduğu ‘Gerçeğin Peşinde’de adlı programda, 27 yıl önce öldürülen bir bebek ile ilgili kahreden detaylar ortaya çıktı.

banner311
27 sene önce doğan bebeğini, annesi öldürdü

Star’da hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan Serap Paköz’ün sunduğu Gerçeğin Peşinde programında kahreden gerçek, 27 yıl sonra ortaya çıktı. Yıllar önce ikinci evliliğinden olan ve evlatlık verilen çocuğunu aramak için Gerçeğin Peşinde’ye katılan Hatice H, canlı yayında ilk evliliğinden olan 2 günlük bebeğinin herkesten saklanan bir cinayetle öldürüldüğünü itiraf etti.

BİRBİRLERİNİ SUÇLADILAR

2 günlükken ölen bebek için Hatice H. ve annesi Güllü Hanım, birbirlerini suçladı. Hatice H, 27 sene önce doğan bebeğini, annesinin öldürdüğünü iddia ederken annesi Güllü Hanım ise, yeni doğan bebeği kızı Hatice’nin öldürdüğünü iddia etti. Hatice H, bebeğinin ölüsüyle iki gün baş başa kaldığını iddia etti.

CANLI YAYINDA GÖZALTI

Canlı yayında annesiyle yüzleşen Hatice H., annesini 2 günlük bebeğini öldürmekle suçladı. Bunun üzerine stüdyoya gelen polis ekipleri canlı yayında Hatice H.’yi gözaltına aldı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.