Baklavacılara tahliye kararı ağlattı

Pendik’te hamile kadının içinde bulunduğu araca saldıran Seydioğlu Baklava’nın sahipleri Hasan Sel ve Hüseyin Sel’in tahliyesine karar verildi. Kararın ardından hamile kadın gözyaşı döktü.

banner311
Baklavacılara  tahliye kararı ağlattı

Pendik’te 7 aylık hamile kadının içinde bulunduğu aracın önünü keserek dikiz aynasını kıran ve kaputunu teklemeyen Seydioğlu Baklava’nın sahipleri Hasan Sel ve Hüseyin Sel, “kara ulaşım araçlarını kaçırma veya alıkoyma”, “mala zarar verme” ve cebir, tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma” suçlarından 20’şer yıla kadar hapis istemiyle bugün hakim karşısına çıktı. Mahkeme, şahısların tahliyesine karar verdi. Kararın ardından, 7 aylık hamile olan Ayfer Bahçıvan adliyede gözyaşı döktü.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2019, 13:22

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
İsmail Türk
İsmail Türk - 1 yıl Önce

Bence bu karar doğrudur ne yani onun arabasına hakaret etti diye idammı edileceklerdi?Orada adam annesinin hastalığından paniklemiş acele ediyor trafik cezası yeme pahasına siz niye adamın yolunu kesiyorsunuz işin bu boyutunu kimse görmediği için işin içinde bir de hamile kadın olduğu için herkes ona acıdı,Olaya ben farklı bakıyorum