Başkan Hasan Can’dan göçükle ilgili açıklama

İstanbul Ümraniye’de meydana gelen göçükle ilgili bilgi veren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Parseller durak istasyon çalışmasının depoya giden tünelin başlangıcında bir göçme. Bu göçmede iki kardeşimiz, güvenlik görevlisi zannediyorum rahmet-i Rahman’a kavuştu" dedi.

banner311

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Kur’an Sempozyumu öncesi Ümraniye’de meydana gelen göçükle ilgili açıklamalarda bulundu.

“GENİŞ BİLGİYİ METROYU BİZZAT YAPAN FİRMA YETKİLİLERİNDEN VE TEKNİK EKİPTEN ALABİLİRSİNİZ”

Göçükte hayatını kaybeden güvenlik görevlilerin ailelerine başsağlığı dileyen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Üsküdar Ümraniye Metromuz geçtiğimiz günlerde açıldı. Bu metromuza dikey olarak bağlanan Kadıköy Kartal metro hattından dikey bağlanan hatlar var. Bunlardan birisi de Bostancı Dudullu Parseller hattıdır. Bu hattın çalışması esnasında parseller durak istasyon çalışmasının depoya giden tünelin başlangıcında bir göçme. Bu göçmede iki kardeşimiz güvenlik görevlisi zannediyorum rahmet-i Rahman’a kavuştu. Ailelerine başsağlığı diliyorum. Arzu edilmeyen bir şey ama sonuçta güzel bir hizmet yaparken, böyle arada sırada kazalı vakalar da oluyor. Geniş bilgiyi metroyu bizzat yapan firma yetkililerinden ve teknik ekipten alabilirsiniz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2018, 13:17

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.