Çevirmeden kaçtı, ters yola girdi, 1’i yunus 3 motosiklet çarpıştı 2 genç öldü, Polis memuru ağır yaralı

Muğla Ortaca’da polis kontrol noktasında kaçan motosiklet ile Yunus’un kovalamacasında kaza meydana geldi.

Çevirmeden kaçtı, ters yola girdi, 1’i yunus 3 motosiklet çarpıştı 2 genç öldü, Polis memuru ağır yaralı

Mete Sönmez / Habererk / Muğla

Kovalamacada 2 motor, karşıdan gelen bir başka motor ile çarpıştı, 2 kişi ölü, polis memuru ağır yaralandı.

Ortaca’da polis kontrol noktasında kaçan 1 motosiklet, çevre yolunda ters şeride girdi. Kovalamacada 3 motosiklet çarpıştı, 2 kişi öldü, polis memuru ağır yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Hakan Kınayer (21) yönetimindeki 48 RZ 004 plakalı motosiklet ile Ortaca’da polis kontrol noktasından kaçınca Yunus ekibi ile kovalamaca yaşandı. Muğla-Antalya Karayolu’nda devam kovalamacada Polisten kaçmaya devam eden Hakan Kınayer’ın, Dalaman Köprüsü’ne gelmeden yolun karşı şeridine geçtiği öğrenildi. Kovalamacanın devam ettiği olayda motosikletler Dalaman Otogar’ı önünde karşı yönden gelen ve ışıksız olduğu iddia edilen Demirhan İrgin (17) yönetimindeki plakasız motosiklet ile çarpıştı. Kazanın şiddeti ile motosikletlerin Büyükşehir’e bağlı bir yolcu minibüsüne de çarptığı belirtiliyor.

Kazada 3 motosikletin sürücüsü de ağır yaralandı. Yaralılardan hastaneye kaldırılan polis memuru A.D.’nin durumunun ciddi olduğu öğrenildi. Diğer yaralılardan Yücelen Hastanesi'ne kaldırılan Hakan Kınayer ile, Dalaman Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Demirhan İrgin’in ise yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi.

Demirhan İrgin

Hakan Kınayer

YORUM EKLE