Emre-Yağmur Aşık davasında korkunç detaylar. Kan donduran planı itiraf etti

Emre-Yağmur Aşık çiftinin davasında gün geçtikte korkunç detaylar bir bir ortaya çıkıyor. Yağmur Aşık’ın eşi Emre Aşık’ı öldürmek için plan yaptığı sevgilisi Erdi Sungur, canlı yayında kan donduran itirafta bulundu.

banner311
Emre-Yağmur Aşık davasında korkunç detaylar. Kan donduran planı itiraf etti

Yağmur Aşık'ın Emre Aşık'ı öldürmek için plan yaptığı sevgilisi Erdi Sungur, bugün Beyaz TV'de Seren Serengil ve Arto'nun Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu. Sungur canlı yayında cinayet planını itiraf etti.

GÖMÜLMESİ İÇİN YER BAKTI

Eski futbolcu Emre Aşık'la çekişmeli boşanma aşamasında olan Yağmur Aşık, üç ay önce Düzce'de cezaevi firarisi Erdi Sungur'la jandarmadan kaçarken gözaltına alındı. Erdi Sungur, Yağmur Aşık'ın kendisini Emre Aşık'ı öldürtmek için tuttuğunu itiraf etti. Sungur, Yağmur Aşık'ı cinayet planı yaptığını hatta Emre Aşık'ın gömülmesi için yer bile baktığını söyledi.

“1 KURŞUN SIKIP ÖLDÜRECEĞİM”

Bugün Söylemezsem Olmaz'da itiraflarına devam eden Erdi Sungur, "Yağmur Aşık, bana ‘Emre Aşık'ı bir depoya bağlayacağız, önünde sevişeceğiz sonra da iş bittikten sonra 1 kurşun sıkıp öldüreceğim’ dedi" ifadelerini kullandı.

DOMUZLARA YEM ETMEK İSTEMİŞ

Yağmur Aşık'ın öldürtmek istediği Emre Aşık'ı insanı kemiğiyle yiyen domuzla bir depoya kapatıp yedirteceğini de itiraf etti. Sungur'un anlattıkları ise izleyenleri şaşırttı.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2020, 15:58

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.