İYİ Partili vekil Şenol Sunat’ın danışmanı Gökhan Dinç, ramazanda, alkol partisinde arkadaşını altı yerinden bıçakladı

İYİ Parti Ankara Milletvekili Şenol Sunat’ın danışması Gökhan Dinç, geçtiğimiz günlerde misafirliğe gittiği ve birlikte alkol aldığı yakın arkadaşını 6 yerinden bıçakladı.

İYİ Partili vekil Şenol Sunat’ın danışmanı Gökhan Dinç, ramazanda, alkol partisinde arkadaşını altı yerinden bıçakladı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı olay yerinden kaçmak üzereyken arabasına bindiği esnada polis tarafından yakalanan Dinç’in tutuklanması istedi.

Mahkeme Dinç’i ev hapsine mahkûm ederek kendisini elektronik kelepçe takılmasına hükmetti.

"BURADA KALIN" TARTIŞMASI

İddiaya göre, İYİ Parti Ankara Milletvekili Şenol Sunat'ın danışmanı Gökhan Dinç ve arkadaşı M.T. birlikte mangal yapmak ve alkol almak için 1 Nisan akşamı lise ve üniversiteden arkadaşları olan A.E'nin evine gitti.

Gecenin ilerleyen saatlerinde iyice sarhoş olan iki arkadaş arasında tartışma çıktı ve Dinç, arkadaşı A.E'yi 6 yerinden bıçakladı.

Bıçaklanan A.E'nin eşi D.E. polis sorgusunda yaşananları şöyle anlattı: "Gökhan ve M.T'nin mangal yakmak ve birlikte alkol almak için bize geldiler. Eşim Gökhan ve M.T. geç olduğu için bizde kalmalarını teklif etti. Gökhan, 'Sana mı soracağız" demesiyle, eşim 'O zaman gidin' dedi. Bunun üzerine aralarında tartışma başladı."

MİLLETVEKİLİ DANIŞMANLIĞI YAPAMASIN

Bıçaklanan A.E.'nin avukat eşi D.E. olayla ilgili Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Sekterliği'ne yazdığı bir yazıda eşini bıçaklayan Gökhan Dinç hakkında soruşturma başlatılmasını meclisteki göreviyle milletvekili danışmanlığından el çektirilmesini talep etti.

D.E. şu ifadeleri kullandı: "Canavarca hisle her iki elinde birer bıçakla eşimi bıçaklayan bu şahsın TBMM çalışanı ve milletvekili danışmanı olmaması için gerekli idari sürecin, soruşturmanın başlatılmasını saygıyla talep ederim."

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2021, 09:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Aydınlı
Ali Aydınlı - 7 ay Önce

İyi parti üzerine pis oyunlar oynayanlar o kadar adalet yanlısıysanız alkolden daha çok önemli şeyleri anlatın Millet soyuluyor millet birbirinin gırtlagına sarılmak üzere kıl kendirle zalime zulume yardım etmeyin


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344