Kedi kesip yediğini itiraf etmişti! O kadın hakkında flaş gelişme yaşandı

İstanbul'da Tuzla’da hayvanseverlerin ihbarıyla yakalanan kadın, ilk ifadesinde kedileri kesip yediğini itiraf etti.

Kedi kesip yediğini itiraf etmişti! O kadın hakkında flaş gelişme yaşandı

İstanbul'da hayvanseverlerin ihbarıyla yakalanan kadın, ilk ifadesinde kedileri kesip yediğini itiraf etti. "Paranoid Şizofren" tanısıyla 6 ay psikolojik tedavi gördüğü belirlenen kadın, savcılık talimatıyla tedavi için hastaneye gönderildiği bildirildi.

İstanbul'un Tuzla ilçesine bağlı  Aydınlı Mahallesi'nde bir grup genç sokakta karşılaştıkları Fatma Ç. (41) isimli kadının elindeki siyah poşetin içinde kestiği kedi olduğunu söylemesi üzerine polise haber verdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri kadının elinde tuttuğu siyah poşetin içinde kesip derisini yüzdüğü bir kedi yavrusu ve bıçak olduğunu tespit etti. Bunun üzerine gözaltına alınarak Orhanlı Polis Merkezi'ne götürülen Fatma Ç. burada verdiği ifadesinde kedi kesip yediğini kabul ettiği öğrenildi.

İstanbul Tuzla'da sokaktan yakaladığı kedileri keserek eve götürüp yediği iddia edilen kadın, hayvan severlerin ihbarı ile yakalandı. Yakalanan kadının ilk ifadesinde kedileri kesip yediğini itiraf ettiği öğrenildi.  "5199 Sayılı Hayvan Haklarını Koruma Kanununa Muhalefet" konusundan 6 suç kaydı bulunan ve "Paranoid Şizofren" tanısıyla 6 ay psikolojik tedavi gördüğü belirlenen kadın savcılık talimatıyla akıl ve ruh sağlığı ile ilgili tedavi için hastaneye gönderildi. (DHA)

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2020, 16:17
YORUM EKLE