Marmaray Sirkeci istasyonunda bir kişi raylara düştü hayatını kaybetti!

Marmaray Sirkeci İstasyonunda bir erkek şahsın raylara düşmesi üzerine yaşanan panik anları kameraya yansıdı.

banner170

Marmaray Sirkeci istasyonunda bir şahsın raylara düşmesi üzerine seferler durduruldu. 

Marmaray Sirkeci İstasyonunda bir erkek şahsın raylara düşmesi üzerine yaşanan panik anları kameraya yansıdı. Görüntülerde sağlık ve polis ekiplerinin şahsı vagonun altından çıkarmaya çalıştığı görülürken olayın intihar olma ihtimali üzerinde duruluyor.

Marmaray Sirkeci İstasyonunda bir adam raylara düştü. Adamın intihar ettiği iddia edilirken olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ekipler vagonun altından şahsı kurtarmaya çalışırken vatandaşların yaşadığı panik anları da kameraya yansıdı.

Raylara düştüğü belirtilen kişi hayatını kaybetti. Olayın intihar mı kaza mı olduğu henüz netlik kazanmazken olay yerinde incelemeler devam ediyor.

İHA'nın haberine göre, Marmaray Sirkeci istasyonunda bir şahıs raylara düştü. Bunun üzerine Marmaray seferleri durdu. Vatandaşların istasyona giriş yapmasına izin verilmezken polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı. Olayın intihar mı yoksa kaza mı olduğu henüz netlik kazanmadı.

Bu arada Marmaray'dan yapılan açıklamada, "Teknik bir arıza nedeniyle trenlerimiz Sirkeci´den aktarmalı olarak çalışmaktadır" denildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2018, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner176

banner151