Mersin'de bir evde 5 kişinin cesedi bulundu

Mersin'in merkez Akdeniz ilçesinde bir evde 5 kişi ölü bulundu.

banner311
Mersin'de bir evde  5 kişinin cesedi bulundu

Polislerin evde incelemesi sürerken çok sayıda Çevik Kuvvet ekibi de bölgede tedbir aldı.

Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Gündoğu Mahallesi'ndeki bir ikamette cinayet olduğu bilgisi üzerine adrese giden ekipler, eve girip arama yaptı.

Yapılan aramada ekiplerin evde 5 kişinin cansız bedenini bulduğu öğrenildi. Polislerin evde incelemesi sürerken çok sayıda Çevik Kuvvet ekibi de bölgede tedbir aldı.

İLK BİLGİLER

Mersin'in merkez Akdeniz ilçesinde şizofren hastası olduğu bildirilen bir kişi eşi ve 3 çocuğunu tabancayla öldürdükten sonra aynı silahla intihar etti. 

Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Gündoğu Mahallesi, 5726 Sokaktati müstakil bir evde cinayet işlendiği bilgisi üzerine adrese giden ekipler, evde anne baba ile 3 çocuğunun cansız bedenini buldu. 

Yapılan ilk incelemede, tabancayla vuruldukları belirlenen 5 kişinin, Mehmet Kaya, eşi Zehra Kaya, çocukları Onurcan (14), Esmanur ve Rabia Kaya olduğu belirlendi. 

Mehmet Kaya'nın, eşi ve çocuklarını öldürdükten sonra aynı silahla intihar ettiği ortaya çıktı. 

ONURCAN HEM ÇALIŞIP HEM OKUYORDU

Mersin'de evlerinde cesetleri bulunan Kaya ailesinin büyük oğulları Onurcan'ın hem çalışıp hem okuduğu ve bu yıl girdiği üniversite sınavını kazandığı öğrenildi. Beycan Üçkardeş'in haberine göre, eşi ve çocuklarını öldürdükten sonra intihar ettiği ihtimali üzerinde durulan baba Mehmet Kaya'nın ise hurdacılık yaptığı belirtildi. Mehmet Kaya, çevresinde "Mülayim, iyi niyetli, gariban biri" olarak tanınıyordu.

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2018, 17:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.