‘HİZMET ÇITAMIZI YÜKSELTİP ESER SİYASETİNİ BÜYÜTECEĞİZ’
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir programını Bayındır ilçesinde sürdürdü. Bakan Kasapoğlu, Bayındır Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programına katıldı. Bayındır Şehir Stadı’nda düzenlenen iftar yemeğine Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, Bayındır Kaymakamı Emin Kaymak, ilçe protokolü, muhtarlar, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Bakan Kasapoğlu, iftar programına yerli otomobil Togg ile katılırken, vatandaşların ilgisi yoğun oldu. 
‘BU KUTLU YOLU GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE YÜRÜYECEĞİZ’
Bakan Kasapoğlu, Kadir Gecesi'nde Bayındır halkıyla aynı sofrada buluşmanın huzurunu yaşadığını belirterek, "Ülkemizin her karışına olduğu gibi İzmir’e, Bayındır'a, 85 milyona hizmet etmek, insanımıza, gençlerimize bu anlamda katkı sağlamak, destek olmak benim için büyük bir onur. Hizmet çıtamızı yükseltip eser siyasetini büyüteceğiz. 14 Mayıs günü sizlerin teveccühüyle hem Sayın Cumhurbaşkanımız hem Cumhur İttifakı'mız yeniden güçlü bir şekilde bu milletin emrine amade olarak en güzel şekilde hizmet etmek için tekrar yeni bir başlangıç yapacak ve bizler de yine aynı yolda, aynı düsturla, aynı heyecan ve inançla sizlerle birlikte bu kutlu yolu güçlü bir şekilde yürüyeceğiz” dedi. 
Türkiye'ye spor yatırımları yapmaya devam edeceklerini vurgulayan Bakan Kasapoğlu, Bölgesel Amatör Lig'e çıkan Bayındırspor'un sporcularını ve teknik kadrosunu tebrik ederek madalya ve kupa takdim etti.
Bakan Kasapoğlu, 14 Mayıs sonrasında da İzmir'in ilçelerinde, mahallelerinde, köylerinde ve sokaklarında vatandaşlarla bir arada olacaklarını dile getirip, vatandaşların Kadir Gecesi'ni kutladı. (DHA)

Dilek Acar GÜLEÇ/ ÖDEMİŞ (İzmir), (DHA)-

FOTOĞRAFLI
 

Kaynak: dha