Validen skandal belge

Kızıl hackerlar olarak bilinen Redhack, Twitter'da Amasya Valiliği'ne ait bir belge paylaştı. Belgede, Twitter ve Facebook takipçilerinin azlığından şikayet edilerek ilgili birimlere ve personele "bizi takip edin" emri verildi.

Validen skandal belge

Amasya Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından ilçe kaymakamlığı, kamu kurum ve kuruluşlarına gönderilen belgede şu ifadeler kullanıldı:
 
"İlgili yazımız ile İçişleri Bakanlığı ve Valiliğimizin sosyal medyada yerini alarak çeşitli mesaj kanallarıyla yayına başladığını, İçişleri Bakanımız Sayın Muammer Güler, İçişleri Bakanlığı ve Amasya Valiliğimiz adına açılan hesaplar bildirilmişti.
 
Ancak bugüne kadar geçen sürede yeterli düzeyde takipçi olmadığı anlaşılmıştır. Kurumunuzca Valiliğimiz Twitter ve Facebook hesaplarının takip edilmesi ve kurumunuz personeline duyurularak hesabı olan personellerin Valiliğimiz hesaplarını takibinin sağlanması hususunda gereğini rica ederim.

""

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2013, 13:14
YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344