Kimi zaman, bir filmin ya da dizinin çok popüler olmasında veya hedef kitle tarafından hiçbir teveccüh görmemesinde, Cast Ajansının tecrübesi büyük etkiye sahiptir. Var olan yüzler ya da keşfedilmeyi bekleyen yeni yüzler, her zaman Cast Ajansının ilgi alanı olmuştur.
Profesyonel bir Cast Ajansı, rollerin hangi oyuncular tarafından en iyi şekilde üstleneceğini en iyi bilendir. Bu yüzden, profesyonel bir ajans ile çalışmak, hem oyuncuların gelecekte rol alacağı projelerde kendilerini gösterebilmelerini kolaylaştırır hem de proje sahibinin en iyi ve en kaliteli oyuncu profili ile çalışması sağlanır.

Model, Oyuncu ya da Reklam Yüzü Olun!

Cast ajansı hangi rolü hangi oyuncunun taşıyacağını en iyi sentezleyendir. Bu kuruluşlar, sahip oldukları deneyimlere göre hareket eder ve oyuncu profilinin yanı sıra sahip olduğu potansiyeli baz alır. Yaş, cinsiyet, ırk ya da herhangi bir ayrım gözetmeden ama proje sahibinin beklediği ölçütlerde bir kategori sunarak, hangi role hangi oyuncu adayının daha layık olacağı konusunda fikir veren Cast Ajans, günümüzde kaliteli yapıtların ortaya çıkmasında en güçlü aktördür.

Cast Ajanslarının en etkin olduğu bir diğer alan ise modelliktir. Hangi profilin modellik vasfına sahip olup olmadığını fiziki ve karakteristik özellikleri ile birlikte karar veren Cast Ajansı, model arayan kuruluşlara, harika seçenekler sunmaktadır. Yaş, kilo, boy ve diğer fiziki durumların hepsinin detaylandırıldığı kataloglarda, model seçimi yapan kuruluşlar kolaylıkla kendileri için uygun olan yüzleri bulabilmektedir. Siz de, bu katalogdaki önemli bir model olmak istiyorsanız, Cast Ajansı ile şansınızı deneyebilirsiniz.

Reklam sektörü, günümüzde en hareketli ve en hızlı olan sektördür. Bu sektörün bu denli hareketli olması, reklamlarda kullanılmak üzere yeni yüzlere ihtiyaç duyulmasını sağlamaktadır. Reklam verenler, artık sanatçıların ve ünlülerin oynatılmasına pek sıcak bakmamaktadır. Daha canlı ve işine daha meraklı olan yüzler, reklam verenlerin öncülüğü olmaktadır. Biz de en güçlü ve alanında en fazla trendi yakalamış olan reklam firmalarına en ideal reklam yüzü modellerini sunarak, bu alanda kaliteli bir iş çıkarmanın yanı sıra, bizi tercih eden modelimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlamaktayız.

Her Yaştan Oyuncu ve Model Seçenekleri Sunulmakta

Cast Ajans olarak her yaştan oyuncu ve model arkadaşlarımız ile sektörde güçlü bir şekilde varlığımızı korumaktayız. Çocuk oyuncu ya da yaşlı oyuncu fark etmeden tüm yaş grupları ile oyunculuk alanında varız. Güçlü karakterler, profesyonel jest ve mimiklere sahip oyuncular ve iş etiğine sahip bireylerin olduğu takımımıza siz de katılarak gücümüze güç katabilirsiniz.

Yeni projelere başlayan film ya da dizi yapımcıları ile olan ilişkimiz, sektöre sürekli olarak yeni yüzler kazandırmamızı sağlamaktadır. Her yıl onlarca farklı yeni yüzü, bu sektöre sunmanın memnuniyetini ve haklı gururunu yaşamaktayız. Ankara Cast ajans olarak, siz de bu yeni yüzlerimiz arasındaki yerinizi alarak en güçlü projelerde en güçlü aday olarak bizimle birlikte çalışabilirsiniz. Dilediğiniz projede çalışmak tamamı ile size kalmış. Tecrübelerimiz ve önerilerimiz, sizin için en ideal yaklaşımları ortaya çıkaracaktır. Dilediğiniz zaman projenin bir parçası olmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçerek harika bir deneyim yaşayabilirsiniz.

İletişim

https://www.castajansankara.com

Adres: Hoşdere caddesi 52/18 – 4. kat Yukarı Ayrancı /ÇANKAYA /ANKARA

İrtibat Numaraları: Sabit tel:0 (312) 468 34 55 (10:00-18:00)

Gsm:0 533 627 81 98

Çalışma Saatleri: 10:00 – 19:00

Mail: [email protected]