Bill Gates neden böyle bir şey söylemişti

Bill Gates, 2015 yılında ebola virüsü ile ilgili yaptığı konuşmada önümüzdeki 10 yılda 10 milyon insanın hayatına son veren şey bir savaş değil virüs olur demişti.

banner311
Bill Gates neden böyle bir şey söylemişti

Bill Gates'in 2015 yılındaki TED X konuşmasında şunları ifade etmişti:

''Ben çocukken en çok endişelendiğimiz şey bir nükleer savaştı. Bugün küresel felaketin en büyük riski buna benzemiyor. Önümüzdeki on yıllık zaman diliminde eğer bir şey 10 milyon insanın ölümüne sebep olursa bu bir savaştan çok hızlı yayılabilen bir virüs olur.'' demişti

BUNA BENZİYOR DEDİĞİ ANDA ARKASINDAKİ EKRANDA YAYINLANAN VİRÜS

Bill Gates'in TED X konuşmasında çocukken korktuğu şeyin nükleer savaş olmasından bahsederken arkasındaki ekranda bir nükleer bomba yayınlandı. Bill Gates, bugün küresel felaket buna benzemiyor buna benziyor dediğinde ise arkasındaki ekranda biyolojik şekli taç şeklinde olan korona virüsün yayınlandığı görülüyor.  

Bill Gates bunu nasıl öngörmüştü? İnsanların dilinde dedikodu olan: virüs insan icadı zenginler tarafından yapıldı ve kalabalık dünyanın son bulmasını istiyorlar gibi söylemler doğrulanacak mı? İnsanlar sayesinde para kazananlar  ve onları sömürenler neden bir virüs üretip insanlığı yok etmek ister ki?

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2020, 20:40

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.