Gerçek ortaya çıktı, Trump dünyaya rezil oldu!

Korona virüse kapılan ABD Başkanı Donald Trump'ın hastanede çekilen fotoğrafı olay oldu. Fotoğrafı yakınlaştıran Beyaz Saray muhabiri gerçeği açıklayınca ABD'de de yer yerinden oynadı.

Gerçek ortaya çıktı, Trump dünyaya rezil oldu!

Korona virüse yakalanan ABD Başkanı Donald Trump, yine dünyanın konuştuğu bir harekette bulundu.  

Hastanenin önünde kendisini bekleyen destekçilerine sürpriz yapan Trump'ın hastanede çekilmiş fotoğrafı ise tam anlamıyla olay yarattı.

Milliyet'te yer alan habere göre, fotoğrafı yakınlaştıran Beyaz Saray muhabiri ve analisti Andrew Feinberg, gerçeği açıklayınca yer yerinden oynadı, Trump'ın kızı Ivanka'dan ise bomba bir yorum geldi.

Trump, Walter Reed Hastanesi'nde tedavisi görürken bir yandan 'inatla' çalıştığını göstermek için 'kurmaca' bir fotoğrafta boş bir sayfaya imza attığı ortaya çıktı.

Boş kağıda imza atarken çekilmiş fotoğrafı uluslararası ajanslar tarafından servis edilen Trump ile internette alay edildi ve izleyiciler tarafından 'reality şov başkanlığı' kınandı.

Beyaz Saray muhabiri ve analist Andrew Feinberg de fotoğrafları inceledi ve Trump'ın 'adını boş bir kağıda imzalıyor gibi göründüğünü' söyledi.

Trump'ın kızı Ivanka ise, fotoğraflardan birini sosyal medya hesabında paylaşarak şunları yazdı: "Hiçbir şey onun Amerikan halkı için çalışmasını engelleyemez. İnatçı!"

YORUM EKLE