Putin “Size kalplerimizi açtık"

banner155

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya’da gerçekleşecek olan 2018 Dünya Kupası için yayınladığı videoda ülkeye gelenlere, “Size kalplerimizi açtık” dedi.

Putin “Size kalplerimizi açtık"
banner170

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 2018 Dünya Kupası’nın Rusya’da gerçekleşecek olması nedeniyle bir video yayınladı. Rusya’ya gelen ülkelerin milli takımları, teknik ekipleri, ülkelerin devlet başkanları, kabine üyeleri ve bürokratları ve taraftarlara konuşma yapan Putin, “Misafirlerimizin, sporcuların ve taraftarların rahat edebilmesi için elimizden gelen her şeyi yaptık. Dünyaya ülkemizin kapılarını ve kalplerimizi açtık. Sadece desteklediğiniz takımların ve yetenekli oyuncuların değil, Rusya’nın da size unutulmaz izlenimler bırakacağını düşünüyorum. FİFA Dünya Kupası’na hoş geldiniz. Rusya’ya hoş geldiniz” dedi.

Kremlin’in resmi web sitesinde yayınlanan video, kısa sürede televizyon kanallarında ve sosyal medyada yayınlandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 12:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Eyripala
Mehmet Eyripala - 9 ay Önce

Rusya'da yapılan seçimlerde şaibeyi ortadan kaldırsın, başka bir şey istemiyoruz. O şaibenin arkasında gizli emeller saklı. Bundan yalnız Rus vatandaşları değil, komşuları da rahatsız.

Vatandaş
Vatandaş - 9 ay Önce

IYI parti her kesimi kuçaklıyor liderimiz meral aplamız ....yeter artık 16 yıl ve devlet bey de miadını doldurdu emeklilik zamanı ....akp hukumetide tamam bayrak yarışı misali artık bırazda Mualefet yönetecek yeter artık.......TAMAMAMMMMM meral aplamız geliyor.....biz ülkücü camia olarak Arkadaşlarımızda Atatürkçü Milletin taamını kuçaklayan ... IYI parti hoş geldin Iktıdara hep desdeklermi ile .......

SIRADAKİ HABER

banner151