Suudi kanalında Osmanlı için şok sözler!

banner155

Suudi Arabistan'da bir televizyon kanalında canlı yayına yapılan tartışma programında Orta Doğu'nun gidişatına konuşulurken konu Osmanlı-Türkiye ve Fahreddin Paşa'ya geldi.

Suudi kanalında Osmanlı için şok sözler!
banner170

Medine'nin koruyucusu Fahreddin Paşa'ya ilişkin BAE Dışişleri Bakanı'nın paylaşımı hatırlatırken bu sözlere Suudi bir siyasi analist sahip çıktı.

"Osmanlı sömürgeciydi" diyen Amid El-Şehri, Osmanlı'nın hilafet devleti olmadığı, bölgede yaşananların sebebinin yine Osmanlı olduğunu iddia etti.

Osmanlı yönetimindeki Arap topraklarında büyük felaket zincirlerinin yaşandığını iddia eden El Şehri, "Fahreddin Paşa, Araplara karşı terör eylemlerini organize eden kişilerin başında geliyor." ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz hafta BAE Dışişleri Bakanı Medine Orduları Komutanı Fahreddin Paşa'ya ilişkin tepki çeken bir paylaşımında bulunmuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Balaban Beyi
Balaban Beyi - 1 yıl Önce

Alın size " Müslüman Arap 'ın " Düşüncesini...Bizdeki bir takım ahmaklar hala ÜMMET MASALI na inanmak istiyor...Çünkü kendilerini Türk Milletinin bir parçası olarak görmüyorlar.Bunlara kapı açık derhal istedikleri " müslüman ülkeye " gidebilirler. Orada görsünler bakalım İslam ümmeti kardeşlerini..
Şunu herkes kuş kafasına soksun.DÜNYADAKİ SOSYAL GERÇEK MİLLETTİR..
Bizler de TÜRK MİLLETİYİZ... Gerisi boş ve saçma hayallerdir... İstemeyene dediğim gibi kapı açık..GİTSİNLER...

ahmet ali
ahmet ali - 1 yıl Önce

Araplar ne kadar şerefsiz çıktılar. Suudlar haricinde herkes biliyor Osmanlının nasıl bir devlet olduğunu gelmiş hala olmamış şeylere laf vurdurmaya çalışıyorlar. Midem kaldırmıyor bunların itliklerini

SIRADAKİ HABER

banner151