Yer yerinden oynadı! Ekip otosunda ilişkiye girdiler

Galler'de iki polis memuru görev saati sırasında ekip otosunda ilişkiye girdi. Olayın patlak vermesinden sonra polis memurları meslekten ihraç edildi.

banner311
Yer yerinden oynadı! Ekip otosunda ilişkiye girdiler

Olay Galler'de gerçekleşti. Galler'de 32 yaşındaki bir çocuk annesi kadın polis Zoe Phillips ve 35 yaşındaki evli erkek polis Andrew Perry'nin ekip otosunda cinsel ilişkiye girdikleri ortaya çıktı. Görev başında olmaları gerektiği sırada birlikte olan polisler, meslekten ihraç edildi.

EKİP OTOSUNUN KAMERASINA YAKALANDILAR

İki polisin davranışlarının kesinlikle kabul edilemez olduğunu söyleyen emniyet yetkilisi Jonathan Walter, gizli takip altına aldıkları polislerin arasında ilişki olduğu ortaya çıkınca ekip otosunun kamera geçmişinden ikilinin araçta ilişkiye girdiklerini tespit ettiklerini söyledi. Ekip otosunda ilişkiye giren polisler meslekten ihraç edildi.

MESLEKTEN ATILDILAR

Kadın polis, arkadaşı ile görev başında sadece öpüştüklerini ve sarıldıklarını söyledi. Erkek polis Andrew ise ilişkiyi kabul etti. Çiftin, Andrew'in kendisi gibi polis olan karısının nöbette olduğu sırada Andrew'in evinde de birlikte olduğu öğrenildi. Haklarında soruşturma açılan polisler, meslekten ihraç edildi.

 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.