ÖSYM tarafından 2020 KPSS Ortaöğretim sonuçları ne zaman açıklanacak?

KPSS Ortaöğretim sınavı sona erdi. Sınava aylardır hazırlanan adaylar bugün 135 dakika sınav boyunca ter döktü. Sınavın bitişiyle birlikte en çok merak edilen konu her zaman olduğu gibi sonuçların açıklanacağı tarih oldu. Peki, KPSS Ortaöğretim sınav soru ve cevapları ne zaman yayımlanacak, sonuçlar ne zaman açıklanacak?

ÖSYM tarafından 2020 KPSS Ortaöğretim sonuçları ne zaman açıklanacak?

KPSS Ortaöğretim sınavı bugün 10.15'te başladı. Sınav 135 dakika sürdü ve 12.25'te sona erdi. Adaylar ilk olarak sınav yorumunda bulunurken KPSS Ortaöğretim sonuçları ne zaman açıklanacak? sorularına cevap aramaya başladı. İşte konuya dair bilgiler...

KPSS ÖRTAÖĞRETİM SORU VE CEVAPLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

KPSS Ortaöğretim soru ve cevapları için ÖSYM'den verilen bir tarih henüz yok. 25 Ekim'de gerçekleşen KPSS Önlisans soru ve cevapları 26 Ekim saat 14'00'te yayımlandmıştı. KPSS Ortaöğretim sınav soru ve cevaplarının da aynı şekilde 1 gün sonra yani 23 Kasım Pazartesi günü saat 14.00'te açıklanması bekleniyor.

KPSS ORTAÖĞRETİM SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

KPSS Ortaöğretim sınav sonuçları ÖSYM'nin 2020 yılı takvimine göre 24 Aralık tarihinde sonuc.ösym.gov.tr adresi üzerinden açıklanacak.

YORUM EKLE