YKS ek tercih sonuçları açıklandı mı 2020? YKS ek tercih sonuçları ne zaman açıklanacak, bugün mü?

YKS ek tercih sonuçları adaylar tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. YKS tercih sonuçların istediği üniversiteye yerleşemeyen adaylar YKS ek tercih döneminde tercih işlemlerini tamamladılar. YKS e tercihleri 17-23 Eylül tarihleri arasından gerçekleştirildi. Gözler ÖSYM'nin açıklayacağı YKS tercih sonuçlarına çevrildi. Peki 2020 YKS ek tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?

YKS ek tercih sonuçları açıklandı mı 2020? YKS ek tercih sonuçları ne zaman açıklanacak, bugün mü?

YKS ek tercih sonuçları için bekleyiş devam ediyor. Üniversite adayları için bir şans olan YKS ek tercihleri geçtiğimiz günlerde alındı. Üniversite kayıt tarihleri ise açıklandı. Üniveriste kayıt tarihlerine yaklaşırken adaylar büyük bir heyecanla YKS ek tercih sonuçlarının açıklanmasını bekliyorlar. Peki YKS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak 2020?

YKS TERCİH SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

YKS tercih sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. YKS tercih sonuçları henüz açıklanmadı. Üniversite kayıt tarihleri ise belli oldu. YKS ek tercih sonuçlarının üniversite kayıt tarihlerinden önce açıklanması bekleniyor.

YKS SONUÇLARI NEREDE AÇIKLANACAK?

YKS ek tercih sonuçları https://sonuc.osym.gov.tr adresinden duyurulacak.

ÜNİVERSİTE KAYITLARI NE ZAMAN YAPILACAK?

Üniversite kayıt işlemleri 5-9 Ekim 2020 tarihleri arasında yapılacaktır. Elektronik kayıtlar ise 5-7 Ekim 2020 tarihleri arasında yapılacaktır. Kayıt tarihleri, adayların internette yayımlanan yerleştirme sonuçları sayfasında da yer alacaktır.

YORUM EKLE