Dolar düşüşe geçti

Düşüşü sürdüren dolar 3,38'in altına kadar inerek iki haftanın en düşüğünü gördü. Euro 3,63 seviyesine geriledi.

banner311
Dolar düşüşe geçti

Dolar İki Haftanın En Düşük Seviyesini Gördü 8 Aralık 2016 Perşembe 09:40 Düşüşü sürdüren dolar 3,38'in altına kadar inerek iki haftanın en düşüğünü gördü. Euro 3,63 seviyesine geriledi. Dolar İki Haftanın En Düşük Seviyesini Gördü Dolarda düşüş sürüyor. İki haftanın en düşüğünü gören dolar 3.38 seviyesine geriledi. Euro 3,63 seviyesine geriledi. Piyasalar Başbakan Yıldırım'ın açıklayacağı kararları bekliyor.

DOLARDA DÜŞÜŞ DEVAM EDİYOR

Geçtiğimiz cuma günü 3,60'la tarihi zirveyi gören dolar/TL 3,38'in altına inerek iki haftanın en düşük düzeyine geriledi. Dolar en düşük 3,3760'ı gördü. Euro da 3,63'lü seviyelere kadar geriledi.

BAŞBAKAN'IN AÇIKLAMALARI BEKLENİYOR

Piyasalar bugün açıklanacak önlem paketinin ayrıntılarını bekliyor. Başbakan Binali Yıldırım, Ekonomi Koordinasyon Kurulu'nda alınan kararları saat 15.00'te Çankaya Köşkü'nde düzenleyeceği basın toplantısıyla açıklayacak. Başbakan Yıldırım başkanlığında, 2 Aralık Cuma günü yapılan ve yaklaşık 5 saat süren Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplantısında, kamu maliyesi, bankacılık ve finans sektörü, reel sektör ve iş gücü piyasasına yönelik alınması gereken tedbirler kararlaştırılmıştı. Avrupa Merkez Bankası'nın faiz kararı ve Başkan Mario Draghi'nin açıklamaları da takip edilecek.
 

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2016, 11:43

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.