Emeklilere avans müjdesi geldi!

Emeklilere avans müjdesi geldi.

Emeklilere avans müjdesi geldi!

Pandemi sebebiyle birçok emekli ve aileleri ekonomik zorluk yaşayamaya başladı. Bununla beraber bazı bankalar emeklilere fırsat sundu. Milyonlarca emekliye kredi ve nakit avans sunan bankalar sürekli olarak yeni kampanyalar hazırlamaya devam ediyor.

SGK bazı bankalarla anlaştı. Bu anlaşmaya göre, eğer bir emekli 2.500 TL civarında bir maaş alıyorsa 5000 TL krediden yararlanabilecek. Emeklilerin 5000 TL’lik kredi başvurusu yapmak için öncelikle emekli maaşlarını başvuracağı bankadan almaları gerekiyor. Bununla beraber emeklilerin nakit avans alması için kredi notlarının yüksek olması gerekmektedir. Başvuru yapmak isteyen emekliler Akbank, Vakıfbank ve Yapı Kredi bankaları üzerinden başvurabilecek ve nakit avans alabilecekler. Akbank üzerinden emekli maaşı alan kişiler Akbank şubelerine giderek başvurabilirler ve 5000 TL nakit avans alabilirler. Aynı şekilde Vakıfbank bankası da kendi bankası üzerinden emekli maaşı alan kişilere 5000 TL'ye kadar nakit avans imkânı sağlıyor. Bu ödemelerin geri ödemeleri ise 1 ay sonra başlıyor. Emeklilerin başvuruları onaylandıktan sonra para anında hesaba aktarılıyor. Emekliler 5000 TL kredi aldıkları zaman bu paralarını ATM üzerinden, bankalardan istedikleri zaman çekebiliyorlar. Daha detaylı bilgiye sahip olmak isteyen vatandaşlar Akbank, Vakıfbank ve Yapı Kredi müşteri hizmetlerini arayarak veya resmi siteleri üzerinden rahatlıkla bilgi alabilirler. Eğer bankalarla hiçbir sorunumuz yoksa, kredi notunuz iyiyse ve icralık durumlar yaşamadıysanız 5000 TL’lik banka kredisinden yararlanabilirsiniz. Eğer emekli maaşınızı bu bankalar üzerinden almıyorsanız, emekli maaşınızı bu bankalara taşıyarak kredi hakkından yararlanabilirsiniz.

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344