İYİ Partili Durmuş Yılmaz Cumhurbaşkanı’nın masraflarını açıkladı

İYİ Partili eski Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, 6 maddelik bir açıklamayla Saray'ın ve Cumhurbaşkanı'nın harcamalarını açıkladı.

İYİ Partili Durmuş Yılmaz Cumhurbaşkanı’nın masraflarını açıkladı
banner170

İYİ Partili eski Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, Saray’ın ve Cumhurbaşkanı’nın harcamalarını 6 maddelik bir açıklamayla kamuoyuna duyurdu. Açıklamasında Maliye Bakanı Naci Ağbal’a seslenen Yılmaz 6 maddenin sonuncusunda “25 Haziran günü bu harcamaların gerçek boyutunu öğreneceğiz inşallah” mesajını paylaştı.

“BUNUN NE KADARI SARAY’IN DANIŞMANLARINA VERİLMİŞTİR”

Yılmaz açıklamasının 3. maddesinde, “Diğer yandan Cumhurbaşkanlığı ödeneğine 2014-2018 (Nisan-Ocak) arasında ayrılan meblağ 3 milyar TL olmuştur. Bunun ne kadarı Saray’ın kadrolu ve kadrosuz danışmanlarına verilmiştir?” dedi.

Durmuş Yılmaz’ın açıklamları şöyle;

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Karaaslan
Mustafa Karaaslan - 11 ay Önce

Soyan soyana. Müslüman böyle israf ederse... İsraf Dini Mübin Yüce İslamda HARAMDIR. Demekki bunlar haramzadedir.

Ayla ÜLKÜ
Ayla ÜLKÜ - 11 ay Önce

İnşAllah. Halk olarak bende bekliyorum. Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdr.lüğünden emekli olduğum için görevim arz ederek takip edeceğim.

vatandaş
vatandaş - 11 ay Önce

ısraf haramdır.....Halkı paralarını ısraf edip lüks yaşam özlemini gidermek ve bu konuyu hiç gündeme getirmeyerek sürekli farklı konuara deyinmek kul hakkı yemek bunuda blerek isdeyerek kasden yapmak....Allah cc hz kul hakkı ve ısraf savurganlık keyf sürmek için halkın malını yemek ayeti kerimede karşılığı yazıldır......

mustafa kemal
mustafa kemal - 11 ay Önce

boşuna beklemeyin

SIRADAKİ HABER

banner176

banner151