Kamil Koç'ta muavin ve ikram servisi dönemi

1926 yılından bu yana hizmet veren Kamil Koç firmasının Alman FlixBus'a satılması sonrasında kaldırılan muavin ve ikram servisi tepkiler üzerine yeniden geri geldi.

banner311
Kamil Koç'ta muavin ve ikram servisi dönemi

Türkiye'nin önde gelen otobüs firmalarından biri olan Kamil Koç, sonunda eski üsluba geri döndü. Alman firması FlixBus tarafından satılan alınan Kamil Koç, aldığı son karar neticesinde muavinli ve ikramlı seferlerine bir son vermişti. Ancak bundan geri dönüldü.

1926 senesinden bu yana hizmet veren Kamil Koç firması geçtiğimiz Ağustos ayı içerisinde 30 ülkede, 2 binden fazla noktada günde 350 bin sefer yapan Alman firması FlixBus tarafından satın alınmıştı. FlixBus satış işleminin tamamlanmasının akabinde otobüsler içerisindeki muavin ve ikram uygulamasını kaldırma kararı aldı.

Muavin ve İkram Yeniden Başladı

Ülkemizde büyük bir rekabet içerisinde girmek isteyen firma bir türlü umduğunu bulamadı. Yolculardan gelen şikayetleri dinleyen firma daha önceden almış olduğu kararı geri çekerek tekrardan muavin ve ikramlı seferlerine geri döndü. Resmi internet sitesi üzerinden yapılan son duyuruda da bu detaylar üzerinde durularak yeniden muavin ve ikramlı seferlerin başladığı ifade edildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.