Sokağın ortasında anadan üryan duran kadın, teröristbaşı Karayılan için soyunmuş! Sokağın ortasında anadan üryan duran kadın, teröristbaşı Karayılan için soyunmuş!

31 Mart yerel seçimlerine neredeyse iki hafta kaldı. Erdoğan, geçmiş seçimlerdeki geleneğini sürdürdü ve yine petrol müjdesi verdi. Gabar'da günlük petrol üretiminin geçmiş seviyeleri aşarak 37 bin varile ulaştığını belirten Erdoğan, hedeflerinin 100 bin varil olduğunu dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Güney sınırlarımız boyunca oluşturmaya başladığımız güvenlik koridoruyla çevremizdeki çatışmanın ülkemize sıçramasını tamamen engelliyoruz. Türkiye'yi bu çatışmanın içine çekmek için kullanılan terör örgütleriyle sınırlarımız arasına set çekerek hem emperyalistlere hem de bunların maşalarına mesafe koyuyoruz" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Şırnak'taki mitinginde halka seslendi.

Kato Dağı ile Faraşin Yaylası'nın petrol arama alanları arasında bulunduğunu vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Şırnak'ı madenleri, jeotermali, güneşi ve rüzgarıyla enerji üslerinden biri yapma konusunda kararlıyız" dedi.

Editör: Habererk Com