Vefat eden eski milli futbolcu Ersen Martin için Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve futbol kulüpleri başsağlığı mesajı yayımladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, sosyal medya hesabından yayımladığı mesajında, "Ülkemiz futbolunun sevilen ismi, milli takımımızın da formasını giyen Ersen Martin'in vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim. Ersen kardeşimize Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun" dedi.

Spor camiasından başsağlığı mesajları şöyle;

FUTBOL FEDERASYONU

"Türk futbolunun değerli isimlerinden, A Millî Takımımızın eski futbolcusu Ersen Martin'in vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. 3'ü A Millî Takım, 5'i A2 Millî Takım, 3'ü de Ümit Millî Takım olmak üzere toplam 11 müsabakada Ay-Yıldızlı formamızı terleten Ersen Martin, kariyeri boyunca sırasıyla Nürnberg, Beşiktaş, Siirtspor, Göztepe, Denizlispor, Ankaraspor, Trabzonspor, Recreativo Huelva, Sivasspor, Manisaspor, Kasımpaşa, Gençlerbirliği ve Eyüpspor kulüplerinde oynamıştı. Merhum Ersen Martin'e Allah'tan rahmet; kederli ailesine, yakınlarına ve tüm spor camiasına başsağlığı dileriz."

BEŞİKTAŞ

"Eski futbolcumuz Ersen Martin'in vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Ersen Martin'e Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve Türk spor camiasına başsağlığı diliyoruz."

TRABZONSPOR

Manisa F.K, Adanaspor Maçında Hayatta Kalma Mücadelesi Verecek Manisa F.K, Adanaspor Maçında Hayatta Kalma Mücadelesi Verecek

"Eski futbolcumuz Ersen Martin'in hayatını kaybettiği haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Yaşamını yitiren Ersen Martin'e Allah'tan rahmet; ailesi, sevenleri ve camiamıza başsağlığı dileriz."

GALATASARAY

"Eski milli futbolcu Ersen Martin'in vefat haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Ersen Martin'e, Allah'tan rahmet; kederli ailesine, sevenlerine ve Türk futbol camiasına başsağlığı diliyoruz."

FENERBAHÇE

"Eski milli futbolcu Ersen Martin'in vefat ettiğini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Merhum Ersen Martin'e Allah'tan rahmet; kederli ailesine, yakınlarına ve Türk spor camiasına başsağlığı dileriz."

SİVASSPOR

"Sivasspor taraftarı için Ersen Martin denildiği zaman akla gelen o unutulmaz gol.

2009-2010 Şampiyonlar Ligi Ön Elemesi Turu

Sivasspor 3-1 Anderlecht

Mekanın cennet olsun Ersen Martin."

GENÇLERBİRLİĞİ

"Bir dönem Gençlerbirliği'mizin formasını da terleten milli futbolcu Ersen Martin'in vefat haberini derin bir üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunmaktayız. Merhum Ersen Martin'e Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınları başta olmak üzere camiamıza ve Türk futboluna başsağlığı diliyoruz."

DENİZLİSPOR

"Bir dönem kulübümüzde de forma giyen Türk futbolunun unutulmaz futbolcularından Ersen Martin'i kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz.

Ersen Martin'e Allah'tan rahmet, yakınlarına ve sevdiklerine başsağlığı dileriz.

Mekanı cennet olsun."

KASIMPAŞA

"Bir dönem Kasımpaşamızın formasını da giyen Ersen Martin'in vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Ersen Martin'e Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve Türk futbol camiasına başsağlığı diliyoruz."

EYÜPSPOR

"Eski futbolcumuz Ersen Martin'in hayatını kaybettiği haberini üzülerek öğrenmiş bulunuyoruz.

Ersen Martin'e Allah' tan rahmet; ailesinin acısını paylaşarak, sabır ve başsağlığı diliyoruz."

Editör: Habererk Habererk