Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un "O senin karşına çıkamaz ki, hitabet kabiliyeti yok" sözlerine yüksek perdeden cevap verdi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yüksek divan kurulu temmuz ayı olağan toplantısında Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile ilgili, "Yöneticisine söyledim. Çıkalım, eteğimizdeki taşları dökelim, kamuoyu da rahat etsin, biz de rahat edelim, gerginlik bitsin bir daha da konuşmayalım. Yönetici, O senin karşına çıkamaz ki hitabet kabiliyeti yok" ifadelerini kullanmıştı. Fenerbahçe camiasının önde gelen isimlerinden Selim Soydan ise bu yöneticinin Galatasaray 2'nci Başkanı Metin Öztürk olduğunu iddia etmişti.

Dursun Özbek, bu açıklamalar üzerine "İkinci başkanım Metin Öztürk kardeşimi bir polemik içine çekmeye çalışıp, buradan Galatasaray'a vurmaya çalışıyorlar. Kendisi iyi bir Galatasaraylıdır, neyi ne zaman söyleyeceğini de çok iyi bilir" diye konuştu.

"GALATASARAY'I KARIŞTIRMAYA NE GÜÇLERİ NE KALİBRELERİ YETER"

Galatasaray'ı karıştırmaya kimsenin gücünün yetmeyeceğini vurgulayan Özbek, "İkinci başkanım Metin Öztürk kardeşimi bir polemik içine çekmeye çalışıp, buradan Galatasaray'a vurmaya çalışıyorlar. Kendisi iyi bir Galatasaraylıdır, neyi ne zaman söyleyeceğini de çok iyi bilir. Bu Ali Cengiz oyunlarını yapanlara hatırlatmak isterim; onlar giderken biz dönüyorduk. Anlaşılıyor ki, açıklamalarında dedikleri gibi fıtratlarında olmayan şeyleri yapmaya başladılar. Yalnız ben şimdiden söyleyeyim, Galatasaray'ı karıştırmaya ne güçleri, ne kalibreleri, ne de geçmişleri yeter" şeklinde konuştu.

DHA

Editör: Yadigar Hanım