Galatasaray aradığı kanı Çizme’de buldu. İtalyan basını, “Hackett Galatasaray’a çok yakın çünkü Siena’nın paraya ihtiyacı var” diye yazdı.
Montepaschi Siena'nın yıldızı Daniel Hackett'ın Galatasaray Liv Hospital'a transfer olacağı iddia edildi. Birçok oyuncusunu sakatlıklar nedeniyle kaybeden ve kadro sıkıntısı çeken sarı kırmızılıların transfer için arayışları devam ederken, ismi Galatasaray ile anılan oyunculardan bir tanesi ile ilgili Çizme'den çarpıcı bir iddia geldi.

İtalyan basınında yer alan habere göre şu an Avrupa'nın en gözde isimleri arasında yer alan Daniel Hackett'ın Türkiye yolunda olduğu iddia edildi. Euroleague'de Siena formasıyla fırtına gibi esen 25 yaşındaki guardın Galatasaray'a geleceği belirtilerek, "Hackett Galatasaray'a çok. Herkesin bildiği gibi Montepaschi Siena mali kriz yaşıyor ve acil paraya ihtiyacı var. Oyuncusunu satmaya sıcak bakıyor. Ergin Ataman'ın geçmişte Siena'yı çalıştırması da bu transferi kolaylaştırıyor" ifadeleri kullanıldı.

DEVLER DANIEL HACKETT İÇİN KAPIŞIYOR

Yıldız oyuncunun ismi Fenerbahçe Ülker ile de anılıyordu.

İtalya Milli Takımı'nda da görev alan Hackett, THY Euroleague'de bu sezon şu ana kadar 14.5 sayı, 4.8 ribaund, 5.3 asist ortalamaları ile oynadı.

Editör: TE Bilişim