Sektör İnşaat, Tadilat, Dekorasyon
Yayınlama Tarihi 09 Ocak 2019
Telefon 0216 498 89 81

Güneş tüneli ise çatı penceresi uygulamasının olası olmadığı ve güneş ışığının ulaşamadığı hayat alanlarına, yansıtıcı borular aracılığıyla, çatıdan doğal aydınlık sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. 2009 senesinde yayılan yeni ürünümüz düz çatılar amacıyla çatı pencere sistemi, düz ya da düşük eğimli çatılardan gün ışığı ve temiz hava alabilmek amacıyla geliştirilmiştir. Düz ya da düşük eğimli çatılar amacıyla düz çatı güneş tüneli ürünümüzü ve güneş enerjisiyle denetim edilebilen çatı pencereleri de ürün portföyümüze eklenecektir.

Müteahhitlerin, mimarların ve son kullanıcıların projelerine kaliteli ürün, müşteri memnuniyeti, geniş ürün yelpazesi ve uluslararası kurumsal bir yaklaşım ile her türlü desteği vermektir. Kendi bünyesindeki mimar ve mühendis ekibi ve 65 senelik uluslararası tecrübesiyle kullanıcı standartlarına ideal doğru çözümleri, problemsiz şekilde sunmayı hedeflemektedir.

Farklı özelliklere sahip modellerin ve boyutların yer aldığı çatı pencerelerinin yanı sıra çatı çıkış kapakları, güneş tüneli ve panelleri, düz çatı çözümleri ve yalıtım setleri gibi değişik gereksinimlere yanıt veren geniş bir ürün portföyü mevcuttur. Ana ürünü olan çatı pencereleri, pivot açılım ve çift açılım olarak iki ayrı açılım özelliğinde ve çok detaylı ebatlarda mevcuttur. Bütün çatı pencereleri, üstte tespit edilen açma-kapama barı vasıtası ile pencerenin altını rahatlıkla kullanabilme imkanı sağlar.

Ek olarak basit kilitleme özelliğine sahip bu bara birleşik havalandırma kapağı ile çatı penceresini açmadan her türlü hava koşulunda odayı havalandırmak olasıdır. Pencere 180 derece döndürülerek basitçe temizlenebilir. Sonradan uzaktan kumandalı kullanım opsiyonu eklenebilir. Pencereler yüksek kalitede, lamine edilmiş İskandinav çamı ya da ahşap üzeri beyaz poliüretan kaplı olarak üretilmektedir.