Adnan Oktar’ın erkek kedilerinden MHP’lileri kızdıracak hareket

Etkisi altına aldığı genç ve varlıklı insanlarla kendine bir dünya kuran “Adnan Hoca” lakaplı Adnan Oktar, A9 TV’de yaptığı şovlarla gündeme geliyor.

Adnan Oktar’ın erkek kedilerinden MHP’lileri  kızdıracak hareket
banner170

Ciddi Gazetenin haberine göre, Dini literatür kullanmaya çalışan ancak programına dahil ettiği kadınlarla toplumun inanç değerlerini yerle bir eden Oktar, bir yandan da siyasi mesajlar vermeyi ihmal etmiyor. Bir dönem FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’e övgüler düzen Adnan Oktar, zaman zaman da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı yere göğe sığdıramıyor.

PROGRAMDA BOZKURT YAPTILAR
Son günlerde Diyanet İşleri Başkanlığı ile polemik yaşamaya başlayan Adnan Oktar, “Kedicikler” dediği kadınlarla kurduğu dünyasının finansörünü bir türlü açıklayamıyor. Pahalı bir hayat yaşayan Oktar, toplumun tepki ve nefreti büyüyünce ülkücülere de sıcak mesajlar vermekten geri kalmıyor. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye övgüler yağdıran Oktar’ın ülkücülere sığınma çabasında olduğu gözleniyor. Adnan Oktar’ın A9 isimli televizyon kanalına topladığı insanlara “Bozkurt” işaretiyle poz verdirmesi, muhtemelen yapılacak operasyonda taban bulma çabası olarak nitelendiriliyor. Oktar’ın programında “Bozkurt” işaretleri yapılması, ülkücülerin öfkesine neden oluyor.

BABUNA ÇİFT BOZKURT YAPIYOR
MHP’nin iktidar ortağı olduğu 2000 yılında “Kan kanseri oldum” diyerek ortaya çıkan Oktar Babuna, ilik nakli için topladığı kanları ABD’ye gönderirken MİT’in uyarısı ve Sağlık Bakanlığı’nın devreye girmesiyle engellenmişti. O dönem Sağlık Bakanı olan MHP’li Osman Durmuş Oktar Babuna ve Adnan Oktar’ın Türk milletinin genetik haritasının ABD’ye satılacağını vurgulamış ve kanların gönderilmesini engellemişti. Bir süre ortadan kaybolan Babuna, daha sonra yine Adnan Oktar’a eşlik etmeye başlamıştı. Stüdyodaki görüntülerde Oktar Babuna grubun en ateşlisi olarak görülüyor ve iki eliyle “Bozkurt” yaparak mesaj vermeye çalışıyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2018, 00:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gazi
Gazi - 1 yıl Önce

götü büyük götü sıkıştırmak için yaptıkları bozkurt işaretini kabulü mümkün değil çünkü bunlardan Azîz Necip Türk milletinin hiç değerlerini taşımıyor, Münafık münafığı bu hareketi kullanım hakkı yok ona göre vücut dilini kullansın.

Murat
Murat - 1 yıl Önce

Siz belki bunun bir oyun olduğunu düşünebilirsiniz.ama değil.adnan Oktar bahçıvan Bahçeli’den daha milliyetçidir.

Mine
Mine @Murat - 1 yıl Önce

Evet Oktar milliyetçidir ama Türk milliyetçisi olmadığı kesin. "Kediciklerim" dediği kaşarlarla yaptığı tv showlarına bakılırsa da Müslüman olmadığını görürüz.

Adil Yanmaz
Adil Yanmaz - 1 yıl Önce

Zamanın En iyi zübükleri..

Bozkurt
Bozkurt - 1 yıl Önce

Yahu neden kızalım gayet hoş gurur duyuyoruz sn Adnan Oktar ve arkadaşlarından.

Mine
Mine @Bozkurt - 1 yıl Önce

Bozkurt mahlasıyla yazıp onu da kirletme. Bellliki sen de A.Oktar'ın kuyruklarındansın.Çekin o pis ellerinizi manevi ve milli değerlerimizden!

Ankaralı Yusuf
Ankaralı Yusuf - 1 yıl Önce

Utanmaz rezil pislik, lüks ve iğrenç hayatın için kutsal ülkücülüğü kendine alet etme. Aksi halde acısını fena cıkartırız.

Öner
Öner - 1 yıl Önce

Bahçelinin arkasından giden ve kendisine ülkücü diyenlere gün doğmuş, kediciklerle birlikte vatan kurtarırlar

SIRADAKİ HABER

banner176

banner151