Ahmet Hakan’dan Ertuğrul Özkök'e kavgada söylenmeyecek sözler! “Arkadaşın tecavüzcü, tacizci çıkarsa...”

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, aynı gazetede köşe yazan Ertuğrul Özkök'e kavgada söylenmeyecek sözler söyledi.

banner311
Ahmet Hakan’dan Ertuğrul Özkök'e kavgada söylenmeyecek sözler!  “Arkadaşın tecavüzcü, tacizci çıkarsa...”

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök'ün üç gün önceki yazısında "Arkadaşı kadın dövmüş erkeklere beş tavsiye" bölümüne göndermede bulunarak, "Arkadaşın dayakçı, tecavüzcü, tacizci falan çıkarsa 'Benim böyle bir herifle hiç işim olmaz' deyip salla gitsin" ifadesini kullandı. Hakan, Özkök'ün aksine "Arkadaşın dayakçı, tecavüzcü, tacizci falan çıkarsa... 'Benim böyle bir herifle hiç işim olmaz' deyip salla gitsin." göndermesinde bulundu. İşte Hakan'ın yazısından o bölüm...

ARKADAŞIN DAYAKÇI TECAVÜZCÜ ÇIKARSA

DAYAK, şiddet, taciz, tecavüz falan...Bunlar senin kırmızı çizgilerin olsun dostum.*Arkadaşın dayakçı, tecavüzcü, tacizci falan çıkarsa...“Benim böyle bir herifle hiç işim olmaz” deyip salla gitsin.*“Şuna bak! Yuh! Arkadaşını anında sattı” falan derlerse...“Arkadaşımı sattım ama insanlığımı satmadım” diye cevap verirsin.

ÖZKÖK NE DEMİŞTİ?

Hürriyet gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök yazısında "Arkadaşı kadın dövmüş erkeklere beş tavsiye" ara başlığının altında "Arkadaşın tacizci ise, tecavüzcü ise, kadına karşı şiddet kullanmışsa, onunla konuş ama bu konuda onu savunacak, durumu hafifletecek açıklama asla yapma..." ifadelerini kullanmıştı. Kaynak: Ahmet Hakan, Ertuğrul Özkök'e öyle bir gönderme yaptı ki... “Arkadaşın dayakçı, tecavüzcü, tacizci falan çıkarsa...”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.