AKP'li Elitaş'ın Kolunda Erdoğan, Cebinde Bahçeli Saati

Kolunda Erdoğan imzalı, cebinde ise Bahçeli imzalı köstekli saat taşıyan AKP Grup Başkan Vekili Elitaş, saatleri hakkında sorulan bir soruya "Biz ittifaka daha önceden girdik” diyerek cevap verdi.

AKP'li Elitaş'ın Kolunda Erdoğan, Cebinde Bahçeli Saati

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin ittifak konusunda anlaşmaya varması, AKP-MHP kulislerinde olumlu karşılandı. Vekiller ittifakın olumlu yanlarını vurgulamaya özen gösterirken, en ilginç çıkış AKP Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş’tan geldi. Cebinde Bahçeli’nin 40. yıl için tasarlayıp hediye ettiği bozkurtlu köstekli saat, kolunda da Erdoğan imzalı saati taşıyan Elitaş, “Biz ittifaka daha önceden girdik” diye espri yaptı.

Gazete Habertürk'ten Saliha Çolak'ın haberine göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Partili vekilleri MH P ile mutabakatı bozabilecek açıklamalardan uzak durmaları konusunda uyardı, “Nasıl MHP’de Bahçeli bir açıklama yapınca milletvekili ve yöneticiler onun tersine konuşmuyor, bizde de konuşacak ilgili arkadaşlar benim açıklamalarımı alsınlar, baksınlar, ona göre konuşsunlar” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2018, 14:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatansever
vatansever - 10 ay Önce

Bunlar zaten saat sever zevat. Bkz. peçeteden faturayla 700bin euroluk saat...!