Aldığı ikramiyeyi devlete geri verdi

Malatya’da yaşayan memur emeklisi Nizamettin Çiçekli, Türkiye’ye ekonomi üzerinden oynanan oyunlara karşı aldığı emekli ikramiyesini devlete geri verdi.

banner311
Aldığı ikramiyeyi devlete geri verdi

Malatya’nın Battalgazi ilçesinde ikamet eden 6 çocuk babası 72 yaşındaki emekli Nizamettin Çiçekli, dolar manipülasyonuna karşı örnek bir davranış sergiledi. Çiçekli, Kurban Bayramı dolayısıyla banka hesabına yatan bin liralık ikramiyesini Defterdarlık Muhasebe Müdürlüğüne giderek geri yatırdı.

“ÜLKE GİTTİKTEN SONRA PARANIN PULUN HİÇBİR DEĞERİ VAR MI?”

Devletin zor durumda olduğu için böyle bir karar aldığını ifade eden Çiçekli, “Benim ülkem elden gidiyor. Ülke gittikten sonra paranın pulun hiçbir değeri var mı? Parayı ancak kaldırıp çöpe atalım ülke var oldukça para olur. Çok bir meblağ değil ama sadece devletimiz milletinin arkasında olduğunu bilsin” şeklinde konuştu.

“CUMHURBAŞKANIMIZI ÇOK SEVİYORUZ”

Kıbrıs Barış Harekatı’nda da maaşının yarısını devlete geri verdiğini aktaran Çiçekli, durumu olan herkesin devletin yanında yer alması gerektiğini aktararak, “Eşim ve ailem bu duruma çok sevindi onlar da devletimizin yanında. Ben durumu iyi olanların devletimizin yanında durmasını istiyorum. Biz Cumhurbaşkanımızı çok seviyoruz onun gözlerinden öpüyoruz. Allah ondan razı olsun” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2018, 14:41

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Selcuk
Selcuk - 2 yıl Önce

YA BU KADAR YALAKALIK, BU KADAR BİATÇILIK... YAŞINA BAŞINA YAZIK YA..
USTELIKDE 6 TANE COCUGU VAR,, COCUKLARINA YARDIM EDICEGI YERDE.. ALLAH AKIL FIKIR VERSIN EY YARABBI.. BIDE INSANIN AKLINA GELIYOR : ACABA IKRAMIYESINI VERIYOR GOZUKUP, 2 KATI GERI ALMASIN BU ?

Züriye  mumcu
Züriye mumcu - 2 yıl Önce

Amcanın tuz kuru herhalde

Muhammet
Muhammet - 2 yıl Önce

hükümette o parayla bir gemicik daha alsın sonra katil israilden petrol alırız o gemilerle