Bu Akşener, başka Akşener!

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in kayınbiraderi Hasan Basri Akşener, yengesini eleştirdiği paylaşımlarıyla sosyal medyada fenomen oldu.

Bu Akşener, başka Akşener!

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in eşi Tuncer Akşener'in kardeşi Hasan Basri Akşener, sosyal medya paylaşımlarıyla adeta fenomen oldu. Sert yorumları ve sıradışı tespitleriyle ciddi bir takipçi sayısına ulaşan Hasan Basri Akşener, pazartesi gecesinden itibaren siyasetin gündemine oturan "FETÖ" tartışmalarına ilginç ifadelerle katıldı. Hasan Basri Akşener'in çok tartışılacak sosyal medya paylaşımı şöyle: "Ekranlarda benim sülalemde bir tane Fetöcü yok, bir kişi bulsunlar siyaseti bırakırım diyordunuz! Şimdi başkası olunca canım dayısı vesaire diyorlar. Bak kardeşim büyük konuştunuz büyük! Büyük konuşan gereğini yapar. Bizim için hırsız, Fetöcü, ahlaksız vesaire demiyorsun, kalkıyorsun DELİ diyorsun millete, ben deliysem deliyim, siyaset konu ise sen kendi çevrene bak önce! Seçtiğin insanları devlet zengin etmiş, başka bir halt değiller.

" KORAY AYDIN VE BUĞRA KAVUNCU DA NASİPLERİNİ ALDI!

Hasan Basri Akşener, Koray Aydın ve İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu için de yaptığı yorumda şu ifadeleri kullandı: Devletten maaş bile almıyorum, ihale almıyorum kalkmış biri bana yürekten bahsediyor! Koray Aydın devlet ile iş yapmadığını söylesin, Buğra Kavuncu Kazakistan'a orada ne iş yapmaya hangi güç ile gitti! Yürüyün lan, devleti sömüren adamlarda yürek ne gezer, önce kendi çöplüğünü temiz tutacaksın ki cesur yürek olasın!

UĞUR POYRAZ VE ÜMİT DİKBAYIR'I BOŞ GEÇMEDİ!

Akşener, İyi Parti Genel Sekreteri Av. Uğur Poyraz ile Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır'a da ilginç ifadelerle yüklendi. İşte Hasan Basri Akşener'in o paylaşımı: Ekranlardaki "Sahte Kabadayı"ları görünce sivil ülkücüler beni neden seviyor daha iyi anladım. Ben bari yalan konuşmuyorum. Türk İslamcı ülkücüyüm falan demiyorum. Türkçülük konusunda farklı düşünüyoruz hepitopu bu! Bağlantılı adamlar konusunda itirazlar var, bu konuda ben onlardan yanayım. Ülkeyi hepimiz seviyoruz bir sıkıntı yok şükür. KGB Ajanı kılıklı Avukat ile Sahte Kabadayı ekranlarda, gelen oylar sayelerinde gidiyor. Diğer arkadaşlara lafım yoktur.
 

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2020, 08:54
YORUM EKLE