Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu, büyük ikramiye 80 milyonu aştı

Haftalardır talihlisini arayan Çılgın Sayısal Loto'da sonuçları noter huzurunda geçekleştirilen çekilişin ardından belli oldu.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu, büyük ikramiye 80 milyonu aştı

Haftalardır talihlisini arayan Çılgın Sayısal Loto'da sonuçları noter huzurunda geçekleştirilen çekilişin ardından belli oldu. Dev rakamlara ulaşan büyük ikramiye tutarı 80 milyonu aşarken bu hafta da Çılgın Sayısal Loto'da 6 bilen çıkmadı. Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına göre günün şanslı rakamları "1 - 6 - 14 - 15 - 30 - 72 - Joker 22" olarak belirlendi.

Milli Piyango İdaresi tarafından haftada üç kez gerçekleştirilen şans oyunu sayesinde zengin olma hayali kuran vatandaşlar kuponlarını kontrol etmek için Sayısal Loto sonuçlarını merak ediyor. Sayısal Loto sonuçlarına göre kazanan çıkmaması ardından büyük ikramiye 80 milyon 309 bin TL olarak belirlendi.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI

Çılgın Sayısal Loto’nun 14 Kasım tarihli 45. çekiliş sonuçları şu şekilde: 1 – 6 – 14 – 15 – 30 – 72 – Joker 22

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR? YENİ KURALLAR NELER?

Milli Piyango'nun yenilenen Çılgın Sayısal Loto oyununda, 60 rakam arasından 6 rakam seçilerek kupon oluşturulabiliyor. Aynı zamanda internet üzerinden de oynanan oyunda hızlı seçme özelliği ile 6 şanslı rakamı otomatik olarak rastgele çift ya da tek sayı şekilde belirlenebiliyor.

Yenilikler arasında bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek şansını arttırmak isteyenler sistem oyununu, çoklu oyun kombinasyonlarını oluşturabiliyor.

Çılgın Sayısal Loto, online olarak millipiyango.com.tr adresinden ve satış noktalarından oynanabiliyor.

YORUM EKLE