Dr. Mustafa Güçlü'den olay açıklama: '' Musevileri Hitler katletti''

Konya Aydınlar Ocağı’nın Salı Sohbetleri’nde Karaim Türklerinden söz eden Dr. Mustafa Güçlü, ''Musevî inancına geçen Yahudi Karay Türklerini, Hitler katletti” dedi.

banner311
Dr. Mustafa Güçlü'den olay açıklama: '' Musevileri Hitler katletti''

Konya Aydınlar Ocağı’nın Salı Sohbetleri’nde, Hak-Bâtıl Mücadelesi sohbetlerinin beşinci kısmında İsrâiloğulları Tarihini anlatan Dr. Mustafa Güçlü, “Türk tarihinde Musevî inancına geçen Türklere Karay Türkleri denir. Hazar Devleti’ni İran topraklarından kovulan Komünist Yahudiler ile Bizans İstanbul’undan sürülerek Hazarlara sığınan Kapitalist Yahudiler Musevileştirdi. Hitler’in II. Dünya Savaşında katlettiği Yahudiler de Karaim Türkleridir” dedi.
İsrailoğulları’nın Hz. Musa tarafından 40 sene Tih Çölü’nde dolaştırıldıktan sonra Allah’a inanan, dinamik ve şahsiyetli genç bir Yahudi nesli yetiştiğini ifade eden Dr. Mustafa Güçlü, “İnançlı bu genç kuşak Arz-ı Mev’ud denilen Kenan Diyârına girmek için yönlendirildi. Hz. Musa’nın ölümünden sonra Hz. Yuşa döneminde Filistin topraklarına giren İsrailoğulları, Yuşa aleyhisselamın ölümünden sonra peygamber gönderilmeyince hakimler (liderler) döneminde başa geçen liderlere göre putperestlik ile hakperestliğe doğru kaymalar oluyor. Sonunda Tevrat’taki Allah lafızları put isimleriyle değiştiriliyor” diye konuştu.

Hz. Davut 40 sene hükümranlık sürdü


Hz. Davut’un Calût’u öldürmesiyle birlikte kendisine hem hükümranlık hem de peygamberlik verildiğini belirten Dr. Güçlü, 40 seneye yakın hükümranlık döneminde Kudüs’ü aldığını ve Zebur’u okurken dağlar ile kuşların onunla birlikte zikrettiğini hatırlattı. Güçlü, “Namaz kılan, oruç tutan ve mesleği demircilik olan Davut aleyhisselamın yaptığı kılıç, kalkan ile Davut’un icadı olan demir zincirli örme zırhlar meşhurdur. Kılıç ve kalkanlara altı köşeli Davut Yıldızı denilen ve kenarlarında iki şerit çekili bir damga vuruyordu. Bu damga Davut Krallığı yani Birleşik Krallık devletinin de bayrağı idi. Günümüzdeki İsrail bayrağı da bu bayrağın aynısıdır. Hz. Davut ölünce Sion Dağına gömülür. Yahudiler, vâdedilmiş toprakların merkezi olarak Sion Dağını ve bölgesini alırlar. Siyonizm de buradan gelir” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.