En çok oralara temas ediyoruz

Yeni tip corona virüsü (Covid-19) yüzeylerde ne kadar süre yaşayabildiği en çok merak edilen konulardan biri. Virüs plastik yüzeylerde 2-3 güne kadar hayatta kalabiliyor. Virüs öksürükler nedeniyle oluşan damlacıklarda da 3 saate kadar yaşayabiliyor.

banner311
En çok oralara temas ediyoruz

Covid-19 pandemisi nedeni ile içinde bulunduğumuz bu zor dönemde dünyanın her bölgesinde Korona virüs ile mücadeleyi kolaylaştırmak amacı ile pek çok alanda çözümler üretilmeye çalışılıyor. Biz de Covid-19 ile mücadele sürecinde en çok temas ettiğimiz kapı kolları için geliştirilen teknolojiyi sizler için araştırdık.

Temas etmeden elinizi yaklaştırdığınızda çalışan STRIKE No Touch kullanıcılarına hijyeni garanti etmektedir. Yoğun kullanımlı yerlerde yahut eli dolu olan kişilerin sensör gözü kesecek şekilde bir konum almalarıyla tetik vererek kapıyı açtırabilir.

Tüm elektronik, elektrikli ve manyetik kilitlerle uyumludur. Sıva üstü kullanımı ile duvarda delik açmadan rahatlıkla kullanılabilmektedir. Temassız kapı açma butonları arasında seçkin bir yere sahip olan STRIKE No Touch’ın teknik özellikleri şu şekildedir.

NO TOUCH TEMASSIZ BUTON ÖZELLİKLERİ

5,4 x 8,8 x 1,7 cm ebatlarındadır.

DC 9 /12Volt ile beslenir.

24V, 2A-220V AC, 1A - NONCCOM röle çıkışına sahiptir.

-20°C~+55°C sıcaklıklarında çalışabilir.

0-95% nem oranları arasında çalışır.

Etkileşim mesafesi 0,1 – 10 cm arasındadır.

Normal bekleme durumundayken mavi renkte LED indikatör yanar. Etkileşime geçtiğinde renk yeşile döner.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.