Erdoğan, Atatürk düşmanı Kadir Mısıroğlu'nu ziyaret etti

banner155

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kadir Mısıroğlu'nu tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

Erdoğan, Atatürk düşmanı Kadir Mısıroğlu'nu ziyaret etti
banner170

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk'e defalarca hakaret eden, Kurtuluş Savaşı için "Beni tefe koyarlar ama keşke Yunan galip gelseydi. Ne hilafet yıkılırdı. Ne şeriat yıkılırdı" ifadelerini kullanan Kadir Mısıroğlu'nu hastanede ziyaret etti.

Erdoğan, saat 14.30 sıralarında Kısıklı'daki  evinden çıkarak Ataşehir'deki Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyareti sırasında hastane çevresinde geniş güvenlik önlemi alındı. Erdoğan hastanede  yaklaşık 1 saat hastanede kaldı.

Erdoğan'a hastaneden çıkarken çevredekiler sevgi gösterilerinde bulundu. Postacıların çay daveti üzerine Erdoğan toplantısı olduğu cevabını verdi. Hastane bahçesindeki bir kişi, "Sayın cumhurbaşkanım elinizi öpebilir miyim" diye seslendi. Cumhurbaşkanı "Ben el öptürmem" cevabını verdi. Erdoğan daha sonra hastaneden ayrıldı.

Kadir Mısıroğlu'nun şeker hastalığına bağlı olarak gelişen böbrek rahatsızlığı nedeniyle yaklaşık 1 aydır tedavi gördüğü öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2018, 20:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Haksun Acet
Haksun Acet - 1 yıl Önce

Bu deliyle CB nın beraber anılması akla ziyan

solmaz
solmaz - 1 yıl Önce

neden şaşırdınız anlamak mümkün değil. ben hiç ama hiç şaşırmadım. cenazesinde de en önde saf tutacak yazın kenara dursun

SIRADAKİ HABER

banner151