Eşler “Artık çekilmez oldun“ diyerek yarıştı

Kayseri'de 18 çift "Artık çekilmez oldun" sloganıyla düzenlenen kızak yarışmasında mücadele etti

Eşler “Artık çekilmez oldun“ diyerek yarıştı

Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi'nde "Artık çekilmez oldun" sloganıyla düzenlenen Eşler Arası Kızak Yarışması renkli görüntülere sahne oldu.

Erciyes Kayak Merkezi Tekir Kapı'da, Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Erciyes AŞ tarafından düzenlenen yarışmaya 18 çift katılırken erkekler, eşlerini kızakla yarışın yapılacağı noktaya kadar çekti. Çiftler buradan birlikte aşağı kayarak hedefe en kısa sürede varmak için mücadele etti.

Etkinliğe katılan, 10 senelik evli Burçin Daşdemir, yarışma öncesi zayıflamak için bir hafta yediklerine dikkat ettiğini söyledi.

Yarışmacı Özlem Serdaroğlu da "Benim için kolaydı ama eşim için zor bir yarışma oldu. Eşim çok yoruldu. Birbirimizi çekmek güzel bir duyguydu." dedi.

24 yıllık evli olan ve ilk defa bu tür bir etkinliğe katıldıklarını belirten Ahmet Yılmaz da "Önemli olan yarışmaktı. Harika bir duyguydu. 25 yıldan beri birbirimizi çekiyoruz. Bu sefer zor çektik." ifadelerini kullandı.

Eleme etaplarının ardından finale kalan çiftlere çeşitli ödüller verildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2018, 17:35
YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344