FETÖ kumpasıyla tutuklanan Kaşif Kozinoğlu’nun 9 yıl önceki şüpheli ölümündeki sır

Genelkurmay Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda görev yapan ve devlete üstün hizmetler veren Binbaşı Kaşif Kozinoğlu’nun yarın 9.ölüm yıl dönümü. FETÖ kumpasıyla cezaevine atılan ve şüpheli bir şekilde hayatını kaybeden Kozinoğlu'nun 3 ay sonra açıklanan otopsi raporuna ise kimse inanmamıştı. Kozinoğlu'nun ölümündeki sır perdesi ise 9 yıldır halen aralanamadı.

banner311
FETÖ kumpasıyla tutuklanan Kaşif Kozinoğlu’nun 9 yıl önceki şüpheli ölümündeki sır

Azerbaycan, Afganistan ve Bosna- Hersek’te gerçekleştirdiği operasyonlarla hayatını vatanını korumakla geçiren Kaşif Kozinoğlu’nun 2011 yılında Ümraniye soruşturması kapsamında Ankara’daki evinde arama yapılmış ancak Kozinoğlu’na ulaşılamamıştı.

YURTDIŞINDAKİ GÖREVİNİ BIRAKIP GELDİ

Yurtdışındaki görevini bırakarak ifade vermek için Türkiye’ye gelen Kozinoğlu, FETÖ’cü hain savcı Zekeriya Öz tarafından tutuklanma istemiyle mahkemeye gönderilmiş ve İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi’ne sevk edilen Kozinoğlu tutuklanmıştı.

OTOPSİ RAPORUNA KİMSE İNANMADI

FETÖ kumpasıyla cezaevine atılan Kozinoğlu mahkemesi devam ederken Silivri Cezaevi’nde rahatsızlanarak şüpheli bir şekilde hayatını kaybeden kaybetmişti. 3 ay sonra yapılan detaylı otopsi raporuna göre ise Kozinoğlu’nun kronik iskemik kalp hastalığı nedeniyle hayatını kaybettiği açıklanmış ancak düzenli spor yapan, içki ve sigara kullanmayan Kozinoğlu ile ilgili bu rapora kimse inanmamıştı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.