Halk TV'den flaş transfer! Ünlü sunucu böyle duyurdu

Halk TV'den flaş transfer gerçekleşti.

Halk TV'den flaş transfer! Ünlü sunucu böyle duyurdu

Medyascope’den ayrılan deneyimli sunucunun yeni adresi Halk TV oldu.

Beş yıla yakın süredir Medyascope ana haber bülteni Güne Bakış'ı sunan, aynı zamanda 2hafta 1gün podcast’inin yapımcısı ve sunucusu Burak Tatari, Medyascope ile yollarını ayırdı.

Tatari, bundan sonra gazetecilik hayatına Halk TV’de devam edeceğini açıkladı.

Başarılı sunucu sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Bugün Medyascope’da son iş günüm. 5 yıl boyunca birlikte çalıştığım ekip arkadaşlarıma, meslek büyüklerime, konuk etme şansını bulduğum değerli uzmanlara ve Medyascope’a destek verenlere teşekkür ederim.

Gazetecilik hayatıma yarın itibariyle Halk TV’de devam edeceğim.” İfadelerini kullandı.

BURAK TATARİ KİMDİR?

1988 İzmir doğumlu. İzmir Saint Joseph Lisesi ve Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümü mezunu. Fox TV, SkyTürk, Vatan Gazetesi gibi medya kurumlarında staj yaptı. 2013 yılından 2016 yılına kadar Tempo Dergisi’nde muhabir olarak çalıştı. Beş yıla yakın süredir Medyascope ana haber bülteni Güne Bakış’ı sundu. İsveç’in başkenti Stockholm’de SoundTelling şirketinde podcast, Guardian’ın Londra’daki merkezinde dijital medya eğitimi gördü. 2019 yılında Roma’da düzenlenen MED Akdeniz Diyalog Forumu’nu takip etti. 2020 yılında Avrupa Birliği Ziyaretçi Programı (EUVP) kapsamında Brüksel’de AB kurumları yetkilileriyle görüştü. Aynı zamanda 2hafta 1gün podcast’inin yapımcısı ve sunucusu.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2021, 13:27
YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344